پایگاه خبری خورموج نیوز

نهضت آسفالت شهر خورموج همچنان ادامه دارد

شیخیانی، شهردار خورموج: طرح نهضت آسفالت معابر شهر خورموج ادامه دارد. در حال حاضر تعداد ۴ پیمانکار در حال زیرسازی و آسفالت معابر، ترمیم حفاری های سطح شهر، بهسازی و روکش آسفالت معابر در محلات مختلف شهر خورموج می باشند.

 

به گزارش خورموج نیوز، شهردار خورموج با اشاره به اینکه طرح نهضت آسفالت معابر شهر خورموج ادامه دارد، بیان داشت: در حال حاض ر تعداد ۴ پیمانکار در حال زیرسازی و آسفالت معابر، ترمیم حفاری های سطح شهر، بهسازی و روکش آسفالت معابر در محلات غرب جاده، محله دشتی ها، لنگک، شهرک های ذوالفقار و بسیجیان می باشند.

 

احمد شیخیانی افزود: هم اکنون در ۶ نقطه از شهر از جمله شهرک شهید چمران، خیابان غدیر، روبروی مسجد آذربایجانی ها، جنب میدان بصیرت، جنب شبکه بهداشت و خیابان شهید سیفی پروژه های فضای سبز و پارک توسط پیمانکاران و خود شهرداری به صورت امانی در حال اجرا است. همچنین بهسازی پارک مفتون و مطالعه فاز دوم آن، فضای سبز ورودی شرقی خورموج و طراحی پارک شهرک ذوالفقار نیز در حال انجام است.

 

وی از پایان یافتن احداث سرویس بهداشتی واقع در سه راهی جاده بوشهر_ کنگان و ورودی جنوب شهر خبر داد و اظهار داشت: عملیات اجرایی یادمان شهدای گمنام پارک مفتون، دیوار حفاظتی دره میرشکاری، خیابان جنوب دره میرشکاری، خیابان و پل ارتباطی مسکن مهر به پارک مفتون و کف سازی و موزائیک پیاده روها در ۴ نقطه شهر در حال انجام است. همچنین اجرای پروژه های ایستگاه شماره (۲) آتش نشانی و پارک لنگک خمینی آباد نیز به صورت امانی به زودی آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید
نهضت کار و تلاش در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر خورموج
[1]

 

شیخیانی همچنین از الکترونیکی کردن سیستم پرداخت عوارض شهرداری خبرداد و تصریح کرد: ممیزی املاک مسکونی و تجاری شهر، و الکترونیکی کردن سیستم پرداخت عوارض نیز در حال انجام است که پس از پایان ممیزی املاک، شهروندان می توانند با دسترسی به اینترنت در هر مکان نسبت به پرداخت عوارض اقدام نموده و نیاز به حضور در شهرداری نیست.

 

شهردار خورموج اضافه کرد: بنا بر تصمیم اتخاذ شده، پروژه های عمرانی همزمان در محلات مختلف شهر اجرا خواهد شد که همه محلات به صورت عادلانه از عمران شهری برخوردار شوند. همچنین بر اساس برنامه ۵ ساله شهرداری که به تصویب شورای اسلامی دوره پنجم رسیده انشاالله در پایان این برنامه همه معابر شهر آسفالت شده و در همه محلات شهر خورموج پارک محله ای احداث خواهد شد.