پایگاه خبری خورموج نیوز

از هماهنگی مطلوب و تلاش های فرماندار و نماینده مجلس برای خدمت به مردم خرسندیم/ تغییرات مدیران چیزی غیرعادی نیست. نظرات یک شخص نمی تواند نظر اکثریت اصلاح طلبان باشد/ بیاییم همکاری برای کاهش مشکلات مردم را اصلی ترین هدفمان کنیم

چند روز قبل بود که در پیامی غیررسمی و در فضای مجازی، موضوع عدم حضور رئیس و اعضای ستاد انتخاباتی روحانی در نشست معاون سیاسی استانداری بوشهر با فعالین سیاسی شهرستان دشتی مطرح شد. این اظهار غیر رسمی در جلسه مذکور تا اندازه ای عملی شد و برخی اعضای ستاد روحانی در جلسه حضور نیافتند. یکی از فعالین اجتماعی و فضای مجازی که سابقه حضور در شورای شهر خورموج را نیز در کارنامه دارد، در آن نشست اظهاراتی را مطرح کرد که تلاش کردیم با آقای اصغر منصوری نسب رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در شهرستان دشتی و آقای قاسم هزیمتیان رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان دشتی گفتگویی در این مورد داشته باشیم که تماس ها و پیام های ما به آقای منصوری نسب بی پاسخ ماند و موفق به گفتگو نشدیم.

 

قاسم هزیمتیان که عضو شورای شهر خورموج نیز هست، ریاست شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان دشتی را بر عهده دارد که اصلی ترین تشکل سیاسی حامی دکتر روحانی محسوب می شود. او یکی از اصلاح طلبانی ست که جدای از گرایش سیاسی و تفکرات حزبی اش، دارای مقبولیت عمومی در بین مردم بوده و برخی معتقدند یکی از دلایل این مقبولیت عمومی را میتوان به قدرت تحلیل منطقی و متعهدانه اش نسبت داد که باعث می شود خدمت به مردم را با سیاست زدگی در نیامیزد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D9%86-2.jpg

 

 

وضعیت سیاسی شهرستان را خوب میبینم. فرماندار پر تلاشی داریم و هماهنگی خوبی بین نماینده مردم و ایشان را شاهدیم که در عین رعایت اصل تفکیک قوا، در انجام امورات مردم و کشور همت می کنند. ما نیروهای اصلاح طلب نیز سعی میکنیم با اجماع کامل در فعالیت ها حضور پیدا کنیم و تصمیمات اتخاذ شده هم تاکنون تصمیمات فردی نبوده و اتفاق نظر خوبی هم در پیشبرد و پیشرفت اهداف دولت در برنامه ها داریم.

 

باید بگویم از نظر من جابجایی ها امری غیرعادی نیست و در تمامی برهه ها اتفاق افتاده است اما باید دقت کنیم که افراد جایگزین باید بتوانند در پیشبرد برنامه ها موفقیت داشته باشند تا مورد حمایت حداکثری قرار گیرند.

 

فردی که آن صحبتها را مطرح کرده از مجموعه اعضای شورای اصلاح طلبان نیست و اینکه سخنان یک فرد بیانگر نظرات عموم اصلاح طلبان باشد، به هیچ وجه چنین چیزی نیست و ایشان نظرات شخصی خود را بیان می نماید. شاید عده اندکی هم با برخی نظرات وی موافق باشند اما نظر اکثریت چنین نیست.

 

 

اینطور نیست. همه اعضای ستاد به جلسه دعوت شدند. برخی حضور پیدا کردند و برخی خیر. دلیل و هدف این عدم حضور را باید از خودشان پرسید. اینگونه مسائل عادی است و در همه جریانات سیاسی وجود دارد ولی در زمان نیاز من معتقدم همه اصلاح طلبان دور هم جمع خواهند شد

 

آقای رزمی از دوستان محترم ما هستند و برای ایشان هم احترام خاصی قائل هستیم. دخالت یا اخلالی از سوی نماینده یا دفتر ایشان در کار معاون سیاسی دیده نشده است و آقای شهریاری با انتصاب ایشان نیز مخالفتی نداشته اند. باید دلیل استعفا را از شخص ایشان پرسید.

 

بارها در سخنان اعضای کابینه دولت که در این سه سال به شهرستان دشتی سفر کرده اند، هماهنگی همکاری و اتفاق نظر نماینده فرماندار نماینده ولی فقیه و کارگزاران دولت مورد تایید و تاکید قرار گرفته و نسبت به آن اظهار خوشبینی کرده اند. نظر شما در این مورد چیست؟

 

بله اتفاق نظر خوبی در امورات مختلف جهت رفع مشکلات مردم در بین مسئولین شهرستان دشتی وجود دارد که مایه امیدواری بوده و باید همه ما از این اتفاق نظر حمایت کنیم.

 

باید بر این نکته تاکید نمایم که اختلاف سلیقه امری عادی است و اتفاق نظر بین اکثریت اصلاح طلبان در شهرستان وجود دارد، بیاییم از اختلافات بکاهیم و اصلی ترین هدفمان را رفع مشکلات مردم قرار دهیم. فارغ از مسائل سیاسی دست به دست هم دهیم تا شاهد پیشرفت بیشتر باشیم.