کد خبر:4373
پ
احمد شیخیانی
شهردار خورموج خبر داد؛

آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه عمران شهری در شهر خورموج

شهردار خورموج از آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه عمران شهری در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال خبر داد.

احمد شیخیانی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی خیابان شهید مهران قائدی شهر خورموج اظهار داشت: عملیات اجرایی این خیابان به طول ۳۵۰ متر، عرض سواره‌رو ۱۲ مترمربع و مساحت ۱۰۳ هزار و ۶۴۲ مترمربع با اعتبار سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی و ارزش‌افزوده  امروز آغاز شده است.

وی اضافه کرد: اجرای عملیات خیابان شهرک بسیجیان به طول ۲۱۵ متر و عرض سواره‌رو ۱۲ متر، به مساحت ۱۸ هزار مترمربع و با اعتبار پنج میلیارد ریال و ۵۳۱ میلیون ریال در دستور کار است که عملیات اجرایی این پروژه نیز امروز آغاز می‌شود.

شهردار خورموج تصریح کرد: سومین عملیات اجرایی که پروژه ساماندهی دره ذاکری لنگک بود که طول این پروژه ۵۲۰ متر کانال سنگ و سیمان و اعتبار آن ۱۰ هزار و ۶۵۱ میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های استانی تأمین‌شده است.

شیخیانی یادآور شد: کلنگ احداث پارک محله‌ای شهید طلائیان خورموج به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع و بااعتبار ۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های استانی به زمین زده شد

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید