۲۶۳۸۷۲۰
نماینده دشتی و تنگستان تاکید کرد؛

لزوم تسریع در انتصاب فرماندار شهرستان تنگستان

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تسریع در انتصاب فرماندار شهرستان تنگستان تاکید کرد.
IMG_20180430_004859_671

نشست خبری شورای اسلامی شهر خورموج با اصحاب رسانه برگزار شد

نشست خبری شورای اسلامی شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی به مناسبت روز شوراها با حضور شهردار خورموج، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از اهالی رسانه شهرستان دشتی به ریاست عبدالمهدی نصیری رئیس شورا برگزار گردید
خورشیدی
در نشست شورای اداری دشتی مطرح شد؛

بردستانی تکریم و منصوری معاون عمرانی فرمانداری دشتی شد

در حاشیه برگزاری نشست شورای اداری شهرستان دشتی، در حضور مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر، نادری فرماندار دشتی و مدیران اجرایی شهرستان از خدمات حمید بردستانی معاون سابق برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری دشتی تقدیر، و معاونت جدید این حوزه نیز معارفه گردید.
معارفه معاون عمرانی
فرماندار دشتی مطرح کرد؛

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دشتی معرفی شد

در نشست امروز شورای اداری شهرستان دشتی که با حضور مجید خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر برگزار گردید، از خدمات حمید بردستانی تقدیر شده و حیدر منصوری به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری شهرستان دشتی معرفی گردید.
انتصاب۳
با حکم استاندار بوشهر؛

موج جدیدی از انتصابات در بوشهر به راه افتاد

با حکم استاندار بوشهر، موج جدیدی از انتصابات در استانداری بوشهر به راه افتاد تا با پیاده‌شدن عده‌ای از قطار مدیریت، گراوند بتواند جان تازه‌ای در کالبد استان بوشهر بدمد.
راهپیمایی۲۲ بهمن
در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه مطرح شد؛

رهبری خردمندانه امام خامنه ای باعث تداوم انقلاب شده/ باید در برابر مشکلات اقتصادی ایستادگی نماییم

مصلح، امام جمعه شهر خورموج: سه عامل اتحاد و همدلی، اعتقادات و باورهای دینی و همبستگی همه مردم و رهبری پیامبرگونه حضرت امام (ره) در آن روزها و امروزه رهبری خردمندانه حضرت امام خامنه‌ای باعث پیروزی، استحکام و تداوم انقلاب شده است. باید با ایستادگی در برابر مشکلات اقتصادی و توطئه های خارجی و داخلی دستاوردهای انقلاب را به نسل آینده منتقل نماییم.
نادری۱
فرماندار دشتی:

مسئولین دشتی وظیفه ای جز خدمت به مردم ندارند/ حل مشکل بیکاری جوانان نیاز به سرمایه گذاری دارد

نادری، فرماندار شهرستان دشتی: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی وحدت و همدلی بین مردم و همه مسلمانان جهان است. همگی مسئول هستیم که با وحدت و همدلی در کنار هم از این نظام دینی پاسداری نماییم. در دهه فجر سال جاری بیش از ۱۸ پروژه با اعتبار ۲۷۰ میلیارد ریال افتتاح شد. مسئولین دشتی وظیفه ای جز خدمت صادقانه و بی منت به مردم ندارند. حضور گسترده مردم در روز ۲۲ بهمن باعث افزایش امنیت، آسایش و قدرت بیشتر ایران اسلامی است.
راهپیمایی۲۲ بهمن
برگزاری ۱۰ هزار برنامه در دهه فجر؛

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۱۲۷ شهر و روستای استان بوشهر برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۱۲۷ شهر و روستای استان بوشهر، گفت: سخنران این برنامه در بوشهر حجت الاسلام خاتمی خواهد بود.
نادری۳
فرماندار دشتی:

همه سلایق برای توسعه شهرستان و منافع مردم کمک کنند

فرماندار دشتی گفت: برای توسعه دشتی و منافع مردم همه سلایق باید کمک کنند.
شهریاری۷
شهریاری نماینده دشتی و تنگستان؛

تا حق شما را استیفا نکنم، نمی نشینم/ دفاع از کشاورزان برای من یک اصل است

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی: دفاع از کشاورز و حاصل دسترنج کشاورزان، همواره برای من یک اولویت و یک اصل بوده و هست. فریاد شما را در مجلس به گوش مسئولین می رسانم.
1 2 3 4