فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی؛

هدف دشمن در فضای مجازی فروپاشی بنیان خانواده است

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: هدف اصلی دشمن در فضای مجازی فروپاشی بنیان گرم خانواده است.
شهریاری۹۰

تحلیلی بر وضعیت سبد رأی سید کمال الدین شهریاری

در انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دهم در حوزه دشتی و تنگستان طیف اصولگرایان با کش وقوسهای فراوان بدلیل اینکه ناشی از شکستهای متوالی در چهاردوره گذشته و بد سرانجامی کاندید مورد نظرشان در دوره پنجم مجلس شورای اسلامی بود و پاره ای از مسائل دیگر با اجماعی کامل بر روی شهریاری بصورت مطلق، به نتیجه غیر قابل تصور دست یافتند.
ستوده

سند گردشگری روستایی بوشهر تدوین می‌شود/ تکمیل زیرساخت‌های توریستی

معاون عمرانی استاندار بوشهر از تدوین سند گردشگری روستایی استان خبر داد و گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی زیرساخت‌های گردشگری استان تکمیل می‌شود.
عبدالله نادری
سال گذشته؛

۲۷۰ میلیارد ریال به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های دشتی واریز شد

فرماندار دشتی گفت: سال گذشته ۲۷۰ میلیارد ریال از محل ارزش افزوده و آلایندگی به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌ها این شهرستان واریز شد.
۲۰۱۸۰۶۲۸_۱۱۱۹۱۶
نماینده دشتی و تنگستان؛

گسیختگی در جامعه بزرگ ترین آفت برای کشور است/ ضربه ای که سوداگران و منفعت طلبان به جامعه می زنند قابل گذشت و اغماض نیست/ در این شرایط حیثیت و اعتبار دولت را نگه داشته و زیر سؤال نبریم

شهریاری، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی: آنچه امروز در حوزه مسائل اقتصادی و معیشتی شاهد هستیم نتیجه نپرداختن به مسائل فرهنگی است. آنقدر مشکلات و مسائل محسوس مردم زیاد شده که کمتر توانستیم به معقولات توجه کنیم. حواسمان باشد شبکه ها و رادیوهای بیگانه هیچ وقت از مؤفقیت های جمهوری اسلامی نمی گویند. باید این دولت را تا جایی که می توانیم حیثیت و اعتبار آن را نگه داشته و زیر سؤال نبریم چون امروزه یک دشمنی در بیرون این مرزها دندان تیز کرده که نه به اصلاح طلبش رحم می کند و نه اصول گرا. هیچ وقت در این برهه از زمان مسائل و مشکلات کشور را درشت نمی کنم که بر سر دولت بکوبم، چون این کار ساده اندیشی است. مداحان باید از ماه های محرم و صفر به عنوان یک فرصت برای کاهش تنش ها، مسائل و مشکلات مردم، تقویت وحدت و انسجام جامعه استفاده کنند چرا که گسیختگی در جامعه بزرگترین آفت برای کشور است
۵۰۲۹۲
نماینده دشتی و تنگستان؛

قانونی خلاف مصالح کشور وضع نمی شود

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس تاکید کرد که در مجلس قانونی خلاف مصالح کشور وضع نمی شود.
۲۰۱۸۰۵۱۰۷۷۱۶۳۳۲۶۰۹
شهریاری در نطق میان دستور؛

دولت خود را از دل بستن به آثار اقتصادی برجام رها سازد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت خود را از دل بستن به آثار اقتصادی برجام و عدم تکیه بر توانمندی های داخلی که بزرگترین آفات است رها سازد.
مصلح
در آئین اقامه نماز عید فطر خورموج مطرح شد؛

عربستان در کشتار مسلمانان جهان همدست امریکا و اسرائیل است

صلح، امام‌جمعه شهر خورموج: روزه گرفتن یکی از مهم ترین عبادت های مسلمانان و از مؤثرترین عوامل برای پرورش روح تقوا در همه ی زمینه ها می باشد. برخی محلات خورموج و برخی روستاها گله مند هستند که آب به آن ها نمی رسد، باید واقعیت را بپذیریم که خشک سالی بر منابع آب و برق نیز تاثیر گذاشته و باید صرفه جویی کرد. عربستان در کشتار مسلمانان جهان همدست، همراه و شریک امریکا و اسرائیل است.
هواشناسی
اداره کل هواشناسی استان بوشهر خبر داد؛

افزایش دما از دوشنبه/ پیش بینی دمای بالای ۵۰ درجه در مناطق غیرساحلی

راستگو، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر: دمای هوا از دوشنبه به ویژه در مناطق غیرساحلی افزایش می‌یابد. تا نوزدهم خردادماه مناطق شمالی و مرکزی خلیج فارس مواج و متلاطم بوده و شرایط برای ترددهای دریایی در این مناطق مناسب نیست.
۲۶۳۸۷۲۰
نماینده دشتی و تنگستان تاکید کرد؛

لزوم تسریع در انتصاب فرماندار شهرستان تنگستان

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تسریع در انتصاب فرماندار شهرستان تنگستان تاکید کرد.
1 2 3 5