کد خبر:8463
پ
۷۱۴۵۲۱_orig
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دشتی خبر داد؛

۴٠برنامه فرهنگی و هنری دهه فجر در دشتی برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴٠ برنامه فرهنگی و هنری دهه فجر در دشتی برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴٠ برنامه فرهنگی و هنری دهه فجر در دشتی برگزار می شود.

 

حمید زارعی اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴٠ برنامه شاخص در حوزه های مختلف از سوی این اداره با حضور و همراهی هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر اجرا می شود .

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی افزود: اجرای جنگ شادی و موسیقی محلی، جشن انقلاب، نمایشگاه های هنری، دیدار با هنرمندان جانباز انقلاب، اتوبوس نشاط، جشن قصه خوانی بچه های انقلاب، آغاز لیگ برتر کتاب، افتتاح کتابخانه کلاسی و آموزشگاهی، اردوی کتاب و شادی در مناطق عشایری از جمله این برنامه هاست.

 

وی اضافه کرد: با تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر نیز شب شعر و شروه، نمایشگاه فاطمیه در فرهنگسرا و دبستان سمیه خورموج برگزار می شود.

 

زارعی تصریح کرد: از ١۵ بهمن نیز نمایشگاه کتاب در میدان شهید مهدوی خورموج همراه با رونمایی و جشن امضای کتاب های تازه تالیف نویسندگان دشتی دائر خواهد شد.

 

وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم ارزش های والای این انقلاب را که ثمره مجاهدت های حضرت امام خمینی (ره) و حاصل خون شهدای گرانقدر این دیار است را بیش از پیش گسترش دهیم./

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید