کد خبر:4291
پ
خورشیدی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر مطرح کرد؛

‏تخصص و تجربه ملاک انتخاب مدیران در استان بوشهر

خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر: شهرستان دشتی از ظرفیت های فراوانی برای توسعه برخوردار است که باید با تلاش مدیران این ظرفیت های بالقوه به ظرفیت های بالفعل برسد. در هر تصدی باید تخصص و دانش مرتبط وجود داشته باشد.

خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر: شهرستان دشتی از ظرفیت های فراوانی برای توسعه برخوردار است که باید با تلاش مدیران این ظرفیت های بالقوه به ظرفیت های بالفعل برسد. در هر تصدی باید تخصص و دانش مرتبط وجود داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در نشست امروز شورای اداری شهرستان دشتی با بیان اینکه شهرستان دشتی به نام ادیبان، فضلا، علما و دانشمندان خود شهره است٬ اظهار داشت: دشتی از ظرفیت های فراوانی برای توسعه برخوردار است که باید با تلاش و همت شما مدیران این ظرفیت های بالقوه به بالفعل برسد.

مجید خورشیدی با اشاره به اینکه شهرستان دشتی به عنوان نگین فرهنگی جنوب معروف است، افزود: شهرستان دشتی باید حرف های زیادی در عرصه های فرهنگی و هنری برای گفتن داشته باشد و به عرصه هنر و فرهنگ کشور ارائه نماید.

وی در اشاره به مسائل سیاسی روز جهان و منطقه گفت: قرار است رئیس جمهور آمریکا در روز ۲۲ اردیبهشت ماه تصمیم خود را اعلام کند که بخشی از این موضوع انجام عملیات روانی برای قرار دادن ما و کشور در محاسبه نادرست است که امیدواریم نتیجه عملیات روانی به خودشان برگردد و از همین الان نیز زمزمه های مقاومت دیگر کشورها در مقابل این تصمیم به گوش می رسد.

خورشیدی همچنین به دستاوردهای کشور نظیر نابودی داعش، موفقیت در عرصه اقتصادی و اجتماعی اشاره، و بیان کرد: علی رغم همه محدودیت ها و موانع، کشور موفقیت های روز افزونی داشته و تهدیدات را تبدیل به فرصت کرده که نتیجه آن رشد اقتصادی می باشد.

معاون سیاسی٬ امنیتی و اجتماعی استاندار اظهار داشت: در سالی قرار داریم که به مدد نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام «حمایت از کالای ایرانی»، انتظار داریم در پایان سال نتیجه آن ارتقای رشد و توسعه اقتصادی باشد.

وی بر ضرورت کیفیت و استاندارد کالای ایرانی تاکید، و عنوان نمود: اگر می خواهیم حمایت عملی از کالای ایرانی وجود داشته باشد باید کیفیت کالای ایرانی نیز بالا برود.

خورشیدی با تاکید بر اینکه مدیران خدمت صادقانه به مردم انجام دهند، خاطرنشان کرد: مردم لایق و شایسته ارائه خدمات نیک از سوی مسئولین هستند. این خدمات باید در حد نام بلند مردم باشد. اگر ذره ای غفلت بورزیم نتوانسته ایم حق مردم را برآورده و در راستای عملی شعار سال اقدام نمائیم.

وی از تلاش های بردستانی تقدیر نموده و گفت: به حمد الله مهندس بردستانی با موفقیت و سربلندی این امانت مهم را به عزیز دیگر سپرد که انشالله مهندس منصوری نیز که از نیروهای متخصص در حوزه عمران است با تمام تلاش در جهت خدمت به مردم این شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نورزد.

معاون سیاسی٬ امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بر ضرورت تخصص و تجربه در مسئولیت ها تاکید، و اضافه کرد: با توجه به قانون مدیریت جامع خدمات کشور، دستگاه های اجرایی که می خواهند فردی از بیرون بیاورند با رعایت تخصص و تجربه نسبت به شغل تا سقف ۱۵ درصد مجاز می باشند.

وی تصریح کرد: اگر دولت و استاندار بوشهر موفق بوده بواسطه تلاش های شما مدیران دستگاه های اجرایی بوده و احداث خط راه آهن که از آرزوهای دیرینه مردم استان بوشهر بوده با پیگیری های مهندس گراوند تحقق پیدا کرد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید