کد خبر:8447
پ
نادری فرماندار شهرستان دشتی
در دهه فجر؛

۹۳۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در دشتی افتتاح و اجرا می‌شود

فرماندار دشتی گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر ۹۳۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در سطح شهرستان افتتاح و با عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

فرماندار دشتی گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر ۹۳۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در سطح شهرستان افتتاح و با عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

 

به گزارش خورموج نیوز، عبدالله نادری پیش از ظهر شنبه در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان دشتی اظهار داشت: از این مبلغ ۷۱۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی و اقتصادی به بهره‌برداری می رسد.

 

وی از افتتاح ۸۰ میلیارد ریال طرح اقتصادی در سطح شهرستان در دهه فجر خبر داد و افزود: ۲۲۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی نیز در شهرستان دشتی عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

 

نادری بیان کرد: برنامه های دهه فجر در سطح شهرستان باشکوه هر چه تمامتر با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و مردم برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: با توجه به در پیش بودن ایام فاطمیه دوم برنامه های پیش بینی شده متناسب با این ایام برنامه ریزی شود.

 

فرماندار دشتی خاطر نشان کرد: همچنین به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر  نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان دشتی گشایش می یابد.

 

تشکیل ۱۹ کارگروه در دشتی

امام جمعه خورموج نیز گفت: علی رغم همه توطئه های دشمنان ولی ۴۰ سال با افتخار و عزت انقلاب حفظ کرده ایم و این بی انصافی است که روح امید و نشاط و شادابی از مردم بگیریم و آنها را مایوس کنیم.

 

حجت الاسلام عبدالحسین مصلح افزود: با توجه به تبلیغات گسترده دشمنان ولی به حمد الله کارهای بزرگی در سطح کشور صورت گرفته که ضرورت دارد این خدمات به نحو مطلوب انعکاس داده شود.

 

وی یادآور شد: امسال برنامه های خوبی پیش بینی شده و در همین راستا تاکنون۱۹ کارگروه تشکیل شده است.

 

 

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید