کد خبر:8905
پ
۶۳۶۸۳۲۵۷۲۷۴۵۹۵۵۵۲۵_md
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی خبر داد؛

۷۷ درصد سرقت های دشتی کشف شد

سرهنگ جهانبخش صیادی فرمانده انتظامی دشتی گفت: در سال گذشته، کشف ۷۷ درصدی سرقت ها را داشته ایم که این کشفیات با انجام طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی صورت گرفته است.

سرهنگ جهانبخش صیادی گفت: در سال گذشته، کشف ۷۷ درصدی سرقت ها را داشته ایم که این کشفیات با انجام طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی صورت گرفته است.

 

وی با بیان اینکه در این مدت ۱۶۸ نفر سارق دستگیر که با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شده اند، عنوان داشت: با تلاش های شبانه روزی کارکنان در یگان های مختلف انتظامی شاهد افزایش کشفیات در انواع سرقت ها بوده ایم.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی ، ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی از شهروندان درخواست کرد؛ در صورت مشاهده هرگونه فعالیت هاغیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب ، در سریع ترین زمان ممکن مراتب را از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اعلام تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام گردد.

 

سرهنگ صیادی بیان داشت : موفقیت پلیس با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی این شهرستان و انجام اقدامات پیشگیرانه و ارائه هشدارهای پلیسی در مساجد و همچنین همکاری و تعامل بیشتر مردم با پلیس به دست می آید.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید