کد خبر:6069
پ
هروئین
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر؛

۷۰ کیلوگرم هروئین در استان بوشهر کشف شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: ۷۰ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در لاستیک‌های یک دستگاه تراکتور جاساز شده بود در شهرستان کنگان توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: ۷۰ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در لاستیک‌های یک دستگاه تراکتور جاساز شده بود در شهرستان کنگان توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شد.

 

به گزارش خورموج نیوز؛ ارسطو ترکمان منش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به ناامن شدن مرزهای دریایی و خشکی استان بوشهر برای فعالیت سوداگران مرگ اظهار داشت: مرزهای آبی و خشکی استان بوشهر با تعامل دستگاههای مبارزه کننده برای سوداگران مرگ ناامن شده است.

 

وی با بیان اینکه استان بوشهر در مسیر ترانزیت مواد مخدر از دو مسیر دریا و خشکی قرار دارد خاطرنشان کرد: بیشترین کشفیات موادمخدر امسال در حوزه دریایی و ساحلی  انجام شده است.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر به کشفیات مواد مخدر پرداخت و تصریح کرد: امسال تاکنون حدود ۸ تن انواع مواد مخدر در حوزه‌های خشکی و دریایی استان بوشهر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر، اداره کل اطلاعات، دریابانی و سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر کشف شده است.

ترکمان منش با بیان اینکه بیشترین کشفیات متعلق به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ثبت شده است افزود: از ابتدای امسال تاکنون یک‌هزار و ۲۲۳ نفر مرتبط با جرایم مواد مخدر در استان بوشهر دستگیر شده است.

وی از توقیف تعداد  ۱۰ دستگاه خودرو  حامل مواد مخدر در استان خبرداد و بیان کرد: در کشف ۸ تن مواد افیونی، باندهای عمده تهیه و توزیع مواد مخدر توسط دستگاه‌های مقابله‌ای استان منهدم شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر  از انهدام بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر در کنگان خبرداد و گفت: با انهدام این باند ۷۰ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در لاستیک‌های یک دستگاه تراکتور جاساز شده بود در شهرستان کنگان  توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر کشف شد.

ترکمان منش با بیان اینکه در این رابطه دو نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند افزود: قاچاقچیان به جای خودروهای تندرو این‌بار با شگرد جدید بوسیله تراکتور قصد انتقال مواد مخدر به استان‌های هم‌جوار داشتند که به دام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر افتادند.

کلیدواژه : مواد مخدر
پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید