کد خبر:5976
پ
استان بوشهر
رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر خبر داد؛

۵۷۸ میلیارد تومان درآمدهای استان بوشهر وصول شد

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر گفت: درآمدهای مصوب امسال بوشهر ۲۴۰۰ میلیارد تومان است که در ۴ ماه نخست ۵۷۸ میلیارد تومان آن وصول شده است.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر گفت: درآمدهای مصوب امسال بوشهر ۲۴۰۰ میلیارد تومان است که در ۴ ماه نخست ۵۷۸ میلیارد تومان آن وصول شده است.

 

به گزارش خورموج نیوز؛ حمدجواد بیات در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه سهم درآمد وصولی استان بوشهر امسال ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تعیین شده اظهار داشت: سهم وصول درآمد در در ۴ ماه امسال ۸۱۰ میلیارد تومان تعیین شده که ۷۱٫۳۶ درصد آن محقق شده است.

 

وی با اشاره به کاهش وصول درآمدهای استان بوشهر در ۴ ماه نخست امسال گفت: در ۴ ماه نخست امسال ۵۷۸ میلیارد تومان از درآمدهای استان بوشهر بدون احتساب  مالیات اشخاص حقوقی و دولتی وصول شده که نسبت به میزان تعیین شده به مبلغ ۸۱۰ میلیارد تومان ۲۹ درصد آن محقق نشده است.

 

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر با بیان اینکه درآمدهای عمومی شامل درآمدهای مالیاتی، حاصل از انحصارات و مالکیت دولت، فروش خدمات و کالا، جرائم و خسارات و درآمدهای متفرقه است تصریح کرد: درآمدهای عمومی  استان بوشهر با احتساب اشخاص حقوقی دولتی در ۴ ماه نخست امسال ۸۱۰ میلیارد تومان تعیین شده که ۷۳۷ میلیارد تومان آن وصول شده است.

 

بیات با بیان اینکه عملکرد تحقق درآمدها در ۴ ماه نخست امسال نسبت به مصوبه کاهش دارد گفت: بدون احتساب اشخاص حقوقی دولتی ۵۷۸ میلیارد تومان و با احتساب اشخاص حقوقی دولتی ۷۳۷ میلیارد تومان در ۴ ماه نخست امسال وصول شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش  ۱۰٫۵۸ درصدی دارد.

 

بیات شناسایی مشمولان پرداخت مالیات اعم از افراد حقیقی و حقوقی را از مهم‌ترین برنامه‌های امسال دانست و تصریح کرد: بخش عمده‌ای از درآمد‌های مالیاتی استان بوشهر از واحدهای اقتصادی، تجاری، منطقه پارس جنوبی و صنایع مستقر در استان بوشهر است و بخشی هم از مشاغل و مالیات غیر مستقیم در بخش‌های گوناگون است.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید