کد خبر:7571
پ
۲۸۸۸۲۳۰
فرماندار دشتی؛

۱۵ هزار دانش آموز دشتی سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند

فرماندار دشتی گفت: ۱۴ هزار و ۹۹۵ دانش آموز شهرستان دشتی سال تحصیلی جدید را در ۷۲۳ کلاس درس و ۱۷۰ مدرسه آغاز می کنند.

فرماندار دشتی گفت: ۱۴ هزار و ۹۹۵ دانش آموز شهرستان دشتی سال تحصیلی جدید را در ۷۲۳ کلاس درس و ۱۷۰ مدرسه آغاز می کنند.

 

 به گزارش خورموج نیوز: عبدالله نادری عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی پیشاپیش ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را تسلیت عرض کرد و اظهار داشت: دفاع مقدس از بارزترین نقطه عطف حماسی وسیاسی ایران و به عنوان نماد اقتدار، استقلال و حماسه پیشرفت و عزت ملت است.

وی افزود: هر ساله ما دفاع مقدس را گرامی می داریم تا از ایستادگی ملت در برابر مستکبران عالم و اوج ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی زنان و مردان قهرمان ایران و بروز خود باوری درجوانان و نقش بی بدلیل رهبری در هدایت جامعه تکریم کنیم.

نادری بیان کرد: قطعا بزرگداشت هفته دفاع مقدس بزرگداشت ایثار، فداکاری، همدلی، وحدت و خودباوری است و دلسوزی، کمک به یکدیگر، احساس مسئولیت، وحدت نیروهای مسلح و دولت و ملت از ارزشهای دفاع مقدس بود.

وی گفت: امروز با توجه به شرایط کشور بیش از گذشته به این ارزشها نیازمند هستیم و باید در قالب هنر صحنه های دفاع مقدس را برای نسل امروز و آینده نمایش دهیم.

نادری بر ضرورت مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی در برنامه های این هفته در سطح شهرستان تاکید کرد ویادآور شد: مدیران از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در سطح ادارات خود تجلیل و تکریم کنند.

وی ادامه داد: دفاع مقدس مربوط به همه است و همه باید در بزرگداشت آن نیز کمک کنند.

فرماندار دشتی با اشاره به برگزاری رزمایش در سطح شهرستان گفت: ادارات نسبت به آزاد سازی نیروهای خود اقدام و برای برگزاری هر چه باشکوه تر این رزمایش با سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی همکاری داشته باشند.

بیشتر بخوانید
جهت گیری آموزش ها در دشتی به سمت اشتغال و کارآفرینی باشد

وی به بازگشایی مدارس نیز اشاره کرد و افزود: بازگشایی مدارس یکی از رویدادهای مهم فرهنگی و آموزشی است که می طلبد همه دستگاههای اجرایی و شوراها همکاری لازم با آموزش و پرورش داشته باشند.

نادری با بیان اینکه فضای مدارس باید برای دانش آموزان با نشاط و سرزنده باشد، خاطر نشان کرد: ۱۴ هزار و ۹۹۵ دانش آموز شهرستان دشتی سال تحصیلی جدید را در ۷۲۳ کلاس درس و ۱۷۰ مدرسه آغاز می کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه برگزاری جشن عاطفه ها در پیش داریم ضرورت دارد برای کمک به دانش آموزان نیازمند همه مردم و ادارات در این کار خیر مشارکت داشته باشند.

نادری یادآور شد: مدیران برای انجام پروژه های عمرانی در سطح روستاها حتما با شوراها و دهیاریها هماهنگی لازم داشته باشند و انتظار داریم در جهت حمایت از تولیدات شهرستان درخریدها از محصولات فرهنگی و صنایع دستی خود شهرستان استفاده کنند.

وی گفت: در راستای ارتباط بیشتر مسئولین با مردم و رفع مشکلات آنها برپایی میز خدمت در تمام ایام سال در شهرها برگزار می شود.

نادری اظهار کرد: هیچ مدیری در شهرستان حق ندارد مردم را نامید کند برخی از موارد دستور می باشد که نیاز به تامین اعتبار نیست.

وی گفت: مدیران از هر روزنه برای رفع مشکلات مردم استفاده کنند تا شاهد افزایش رضایت مندی آنها باشیم.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید