کد خبر:9639
پ
دکتر بحرانی
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی؛

۱۴ واحد صنفی متخلف در دشتی تعطیل و پلمپ شد

دکتر بحرانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی: در ایام ماه مبارک رمضان تعداد ۱۴ واحد صنفی متخلف در شهرستان دشتی تعطیل و پلمپ شد.

 

دکتر بحرانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی: در ایام ماه مبارک رمضان تعداد ۱۴ واحد صنفی متخلف در شهرستان دشتی تعطیل و پلمپ شد.

 

به گزارش خورموج نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت شهرستان دشتی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به اینکه همزمان با ماه مبارک رمضان طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی در سطح شهرستان دشتی در حال اجرا است، اظهار داشت: از مهم ترین اهداف این طرح کنترل بهداشتی مراکز تهیه و توزیع موادغذایی، رستوران ها، شیرینی فروشی ها، اماکن عمومی، سیستم های آبرسانی و کلیه مسائل مرتبط با سلامت مردم است.

 

دکتر اصغر بحرانی افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون تعداد ۱۴ واحد صنفی متخلف شامل شیرینی فروشی، آرایشگاه و فروشگاه موادغذایی در قالب طرح تشدید کنترل و نظارت و به دلیل عدم رعایت موازین و مقررات بهداشتی تعطیل و پلمپ شدند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی اجرای این طرح در سطح شهرستان را تا پایان ماه مبارک رمضان عنوان کرده و تاکید کرد: در مورد مسائل مرتبط با سلامت با کسی تعارف نخواهیم داشت. شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، مراتب را به شماره ۱۹۰ سامانه رسیدگی به تخلفات بهداشتی گزارش دهند.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید