کد خبر:9700
پ
حمید زارعی
رییس اداره ارشاد دشتی:

کنسرت آرش و مسیح ١٩خرداد در خورموج برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: کنسرت آرش و مسیح ١٩خرداد در تالار فرهنگ و هنر فرهنگسرای شهید شهریاری برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: کنسرت آرش و مسیح ١٩خرداد در تالار فرهنگ و هنر فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج برگزار می شود.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی با اشاره به این خبر اظهار کرد: کنسرت موسیقی آرش و مسیح توسط موسسه فرهنگی و هنری سرای هنرتارمه ١٩ خرداد در تالار فرهنگ و هنر فرهنگسرای شهید شهریاری برگزار می شود.

 

حمید زارعی افزود: تهیه کننده این برنامه مجوزهای قانونی کنسرت را اخذ کرده است و هیچ محدویتی برای اجرا ندارد.

 

وی ادامه داد: موسیقی نوازشگر روح و لازمه نشاط اجتماعی است و در تاروپود همه انسان‌ها و در طبیعت بصورت یک هارمونی وجود دارد، که هر کس می‌تواند گوشه‌ای از این موسیقی را بشنود و درک نماید.

 

زارعی اضافه کرد: در اوایل انقلاب اسلامی نگاه امام راحل به موسیقی فرصتی برای بهره‌گیری از این هنر زیبا و گوش نواز بود به گونه ای که بسیاری از سرودهای انقلابی که نقش مهمی نیز در ایستادگی و مقاومت مردم و ترویج نهضت انقلاب اسلامی داشتند در ادبیات انقلاب جاری و منجر به بسیج عمومی و ایجاد شور و نشاط انقلابی در مردم شد.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه هنرمندان بسیار خوبی در حوزه موسیقی در شهرستان فعالیت می‌کنند و در این حوزه پیشرفت های خوبی حاصل شده است.

کلیدواژه : ارشادزارعیکنسرت
پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید