کد خبر:8101
پ
IMG_20181130_180130_086

پیام تسلیت برخی از مسئولین استان بوشهر در پی درگذشت خبرنگار پیشکسوت دشتی

در پی درگذشت اسماعیل حاجیانی خبرنگار پیشکسوت دشتی، برخی از مسئولین استان و شهرستان، درگذشت ایشان را تسلیت گفتند.

در پی درگذشت اسماعیل حاجیانی خبرنگار پیشکسوت و پرتلاش دشتی، برخی از مسئولین استان و شهرستان، درگذشت ایشان را تسلیت گفتند.

 

پیام تسلیت نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی

 

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت خبرنگار پرتلاش شهرستان دشتی و استان بوشهر، مرحوم اسماعیل حاجیانی موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

چهار دهه تلاش خستگی ناپذیر در عرصه خبر و رسانه و حرکت در مسیر راستین ولایتمداری، خاطرات ماندگار زیبایی است که آن برادر فقید در کنار اخلاق و نام نیکو از خود به یادگار گذاشت.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به خانواده آن عزیز، خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه و عموم مردم شریف دشتی و استان بوشهر تسلیت عرض نموده، از خداوند کریم برای آن فقید، غفران و رحمت و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت می نمایم.

سید کمال الدین شهریاری
۹ آذرماه ۱۳۹۷

 

پیام تسلیت فرماندار دشتی

انا لله و انا الیه راجعون

ضایعه فقدان خبرنگار ارجمند و برادری مهربان و پرتلاش مرحوم آقای اسماعیل حاجیانی موجب تاسف و تاثر فراوان گردید. بی شک یاد و خاطره آن فقید سعید که در سراسر عمر شریفش به اخلاق نیک و رفتار انسانی شهره بود و با تعهد،تلاش،سختکوشی و خستگی ناپذیری خدمات ارزشمندی را با چهار دهه فعالیت در عرصه خبر ورسانه به منصه ظهور رسانید هیچگاه از خاطره ها محو نخواهد شد. رجاء واثق داریم خدمات ومساعی متعهدانه آن مرحوم در عرصه فرهنگی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم شریف در کارنامه اخروی آن بزرگوار ثبت و ضبط و ماجور درگاه ربوبی خواهد بود.
بدینوسیله درگذشت اسفناک هنرمند ارجمند جناب آقای اسماعیل حاجیانی را به خانواده معزز ، جامعه فرهنگی وهنری واصحاب رسانه تسلیت عرض نموده رحمت واسعه و تنعم از خوان نعمت الهی برای آن مرحوم مسالت می نمایم.

عبدالله نادری
فرماندار

 

پیام تسلیت معاون عمرانی استاندار بوشهر

 

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت اسماعیل حاجیانی، خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در شهرستان دشتی، که همیشه خوش رو، متواضع، منصف و سختکوش بود موجب تالم بسیار گشت.

اینجانب ضمن ابراز همدردی، این واقعه تلخ را صمیمانه به خانواده بزرگ خبرگزاری صداوسیما استان، جامعه رسانه ای استان، و خانواده محترم ایشان و مردمان با فرهنگ شهرستان تسلیت می گوییم و از درگاه خداوند متعال، برای آن مرحوم، علو درجات و مغفرت الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسالت می نماییم.

مهرداد ستوده

معاون عمرانی

استاندار بوشهر

 

پیام تسلیت فرماندار جم

 

انا لله و انا الیه راجعون

بی تردید دنیا سرای گذر است و نه خانه ماندن و سرمنزلی است که همگان باید هر لحظه آماده کوچ از آن باشیم و خوشا به حال آنان که هم نام نیکی از خود به جای می گذارند و هم ره توشه ای غنی با خود بهمراه می‌برند.
خبر درگذشت پیر رسانه و اطلاع رسانی و پیشکسوت عرصه خبر شهرستان دشتی و استان بوشهر مرحوم جناب آقای اسماعیل حاجیانی موجبات تالم و تاثر اینجانب را فراهم آورد.
مرحوم حاجیانی حدود چهار دهه از عمر خویش را صرف بیداری و آگاهی جامعه ی پیرامون خویش ساخت و این رسالتی است بزرگ که قطع به یقین بعنوان ره توشه ی اخروی آن مرحوم مدنظر درگاه ذات لایزال الهی قرار خواهد گرفت.
بدینوسیله این ضایعه را به اهالی رسانه،مردم شریف شهرستان دشتی و همه بازماندگان و بالاخص خانواده ی گرامی آن زنده یاد تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان آمرزش و غفران برای آن مرحوم و صبر و بردباری برای بازماندگان مسئلت می نمایم.

محمد حسینی
فرماندار شهرستان جم

 

پیام تسلیت مدیرعامل خانه مطبوعات کشور

 

بازگشت همه به سوی اوست

با کمال تاسف و تاثر، با خبر شدیم که شادروان «اسماعیل حاجیانی» همکار مطبوعاتی، و خبر‌نگار متعهد و گرانقدر، که قلم خود را عمری وقف صداقت و اخلاق نمود، عالم فانی را ترک و به دیار باقی شتافت.

در گذشت این همکار عزیز و پیشکسوت عرصه رسانه را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه رسانه ای ‌استان بوشهر تسلیت عرض نموده، از درگاه حضرت احدیت برای آن عزیز از دست رفته رحمت و علو درجات، و برای خانواده‌ محترم و بازماندگان معزز صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

مازیار هوشمند
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های کشور

 

پیام تسلیت فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی

 

بازگشت همه به سوی اوست
در گذشت برادر عزیزمان اسماعیل حاجیانی برای جامعه فرهنگی و اجتماعی به خصوص مردم عزیز شهرستان که زبان گویای آنان در همه مسائل ومشکلات بود موجب تالم و تاسف گردید. خلاقیت ،ابتکار، سخت کوشی واخلاق فردی و اجتماعی ایشان هیچگاه فراموش نخواهد شد.
ساده زیستی وبی آلایشی و بدون ادعا بودن صفت بارز ایشان بود اما هر کجا منفعت مردم در میان بود استوار و محکم وانقلابی تا احقاق حق مردم ایستادگی میکرد اینجانب به نیابت از مردم ولایتمدار و بسیجی شهرستان دشتی فقدان از دست دادن دوست و همکار عزیز مان را به خانواده مکرم شان و مردم عزیز تسلیت و تعزیت عرض نموده واز خداوند منان مسئلت دارم خدمات ارزشمند ایشان توشه آخرتش مقرر فرماید.

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام شهرستان دشتی

 

پیام تسلیت رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر 

 

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت شخصیتی مردمی مرحوم «اسماعیل حاجیانی» که بیش از چهار دهه از عمر خود را صرف فعالیت در عرصه مطبوعات و آگاهی بخشی به جامعه کرده است ضایعه ای جبران ناپذیر است که مایه اندوه همگان و بخصوص فرهیختگان و اصحاب فرهنگ و رسانه را فراهم کرد.
بی گمان فعالیت مستمر و بی وقفه بیش از چهار دهه ایشان در کسوت خبرنگار، تنها با عشق به مردم و امید به ساختن فردایی بهتر میسر می گردد که این دو مسئله در شخصیت ایشان هویدا بود.
اینجانب ضمن تسلیت درگذشت این خبرنگار پیشکسوت به خانواده ایشان و جامعه بزرگ رسانه ای استان و مردم شریف شهرستان دشتی، برای ایشان از درگاه باری تعالی طلب غفران الهی و برای دیگر بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.
دکتر سعید کشمیری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر

 

پیام تسلیت نماینده شهرستان های دیر کنگان جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی 

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

درگذشت شادروان اسماعیل حاجیانی، خبرنگار بااخلاق، کوشا، صدیق و دلسوز خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی باعث تأثر و تأسف فراوان تمامی فعالین فرهنگی و اجتماعی شده است.
این ضایعه دردناک را به خانواده آن مرحوم، خبرنگاران و کارکنان خبرگزاری فارس و همچنین جامعه خبری، صمیمانه تسلیت عرض می کنم. آن مرحوم در سال های فعالیت حرفه ای خود نقش قابل توجهی در تبیین مسائل اجتماعی و اطلاع رسانی خدمات متعدد دولتمردان به جامعه داشت و ترویج فرهنگ انسانی و اخلاقی و دفاع مقدس را با جدیت و پشتکار پیگیری می کرد.

بی‌شک خدمات آن خبرنگار ساعی به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی که از مجاهدان عرصه قلم و نام‌آشنای حوزه اطّلاع‌رسانی و راوی صادق خبر بود، باقیات‌ الصالحات او خواهد بود.
برای آن فقید سفر کرده غفران واسعه الهی و برای خانواده معزز و بازماندگان، صبر جمیل از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.
روحش شاد و یادش گرامی باد.

سکینه الماسی
نماینده مردم شریف شهرستان های کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی
٩٧/٠٩/١٠

 

پیام تسلیت شهردار خورموج

 

انا لله و انا الیه راجعون

ضایعه درگذشت « اسماعیل حاجیانی »، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرکز بوشهر، خبرگزاری فارس و تسنیم و همچنین مشاور رسانه اینجانب موجب تالم و تاثر فراوان گردید.
مرحوم حاجیانی در عرصه خبر و اطلاع رسانی، منشا خدمات ارزشمند و قابل تحسینی بود و بی شک فقدانش ضایعه ای دردناک برای جامعه رسانه ای شهرستان و استان خواهد بود.
اینجانب درگذشت این خبرنگار سختکوش و خادم درگاه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به خانواده محترم ایشان و جامعه رسانه و اطلاع‌رسانی استان بوشهر تسلیت می گویم و از خداوند متعال  برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل  مسئلت می نمایم.

احمد شیخیانی
شهردار خورموج

 

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

 

درگذشت برادر بسیجی و پیشکسوت خبرنگاری اسماعیل حاجیانی موجب تاثر و تالم شد وی تا آخرین لحظات عمر شریف خود با عشق و علاقه در حرفه خبرنگاری فعالیت می کرد که با ارائه خدمات ارزشمند و قابل تحسینش بی شک فقدانش در این عرصه برای جامعه رسانه ای استان احساس می شود.

اینجانب درگذشت این خبرنگار خردمند، کوشا و صدیق را به جامعه رسانه و مطبوعات و خانواده محترم شان تسلیت عرض نموده، برای آن مرحوم از خداوند متعال علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.

حمیده ماحوزی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

 

پیام تسلیت مدیر عامل خبرگزاری آنا

 

درگذشت برادر عزیز و بسیجی‌ام جناب آقای اسماعیل حاجیانی خبرنگار پرتلاش و سختکوش خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی استان بوشهر را حضور یکایک شما عزیزان ارجمند تسلیت می‌گویم؛ برای آن یار سفر کرده از خدای منان علّو درجات و برای بازماندگان به‌ویژه همسر و فرزندان آن مرحوم مغفور، صبر و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

بی‌شک خدمات آن خبرنگار ساعی به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی که از مجاهدان عرصه قلم و نام‌آشنای حوزه اطّلاع‌رسانی و راوی صادق خبر بود، باقیات‌ الصالحات او خواهد بود. روحش شاد و یادش گرامی باد.

حسن کربلایی

مدیرعامل خبرگزاری آنا

 

پیام تسلیت امام جمعه شهر خورموج

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله واناالیه راجعون

بانهایت تاسف وتالم درگزشت خبرنگاروفعال رسانه وفرهنگ وهنردارای سابقه طولانی درعرصه های مختلف خبری ورسانه ای و انعکاس مسائل ومشکلات مردم شهرستان مرحوم مغفوراسماعیل حاجیانی رابه خانواده محترم وبازماندگان ودوستداران ایشان واصحاب رسانه ومسؤلین محترم شهرستان تسلیت وتعزیت عرض نموده وغفران ورحمت واسعه الهی رابرای ایشان وصبرواجرجمیل رابرای بازماندگان ازدرگاه خداوندمنان خواستارم. غفرالله له ورحمهالله علیه

عبدالحسین مصلح

امام جمعه شهرخوموج

 

پیام تسلیت امام جمعه شهر کاکی

 

باسمه تعالی

انالله وانا الیه راجعون
با تالم وتاثر فراوان درگذشت خبرنگار مومن و پرتلاش مرحوم آقای اسماعیل حاجیانی را به خانواده مکرم ایشان ،دوستان و جامعه رسانه تسلیت عرض می نمایم .
توانایی در عرصه خبر وخبرنگاری .دانایی در شیوه وحرکات به موقع .رعایت تقوا. امانت داری. دلسوزی ومهربانی .تقویت جریان مهم مطالبه گری از ویژگیهای بارز آن مرد جهادی وخستگی ناپذیر بود..برای آن مرحوم علو مغفرت وبرای بازماندگان صبر واجر از ذات اقدس احدیت خواستارم.

محمد محمدی
امام جمعه بخش کاکی
۹ آذرماه ۱۳۹۷

 

پیام تسلیت بخشدار مرکزی دشتی

 

بسمه تعالی

انالله و اناالیه راجعون

ضایعه اسفناک در گذشت خبرنگار پیشکسوت و نام آشنای شهرستان دشتی مرحوم اسماعیل حاجیانی را به خانواده محترم ایشان و مردم شریف شهرستان دشتی تسلیت عرض می نماید.
یقینا چهاردهه خدمات ارزنده ایشان به حوزه خبرو رسانه شهرستان هیچگاه از حافظه تاریخی این دیار محو نخواهد شد و نام و یاد ایشان همواره در آسمان فرهنگ و هنر این دیار خواهد درخشید.
اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاشهای بی شائبه و ارزنده زنده یاد اسماعیل حاجیانی علو درجات آن هنرمند متعهد و شایسته را از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده و برای جمیع بازماندگان ایشان صبر جمیل و اجر جزیل آرزومندیم.

خدیجه ندرتی
بخشدار مرکزی شهرستان دشتی

 

پیام تسلیت بخشدار شنبه و طسوج

 

بِسم‌ِاللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم
الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

درگذشت برادر ارجمند و خبرنگار پرتلاش و متعهد شهرستان دشتی و استان بوشهر مرحوم آقای اسماعیل حاجیانی موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.
آن مرحوم همواره اشتیاق و علاقه فراوانی در انجام فعالیت اطلاع‌رسانی و خبر و بویژه انعکاس آلام جامعه پیرامون خویش داشت و بدین منظور چهار دهه از عمر خود را در این عرصه سپری نمود.
بارزترین وجه شخصیتی آن مرحوم مردمداری و اخلاق حسنه ای بود که بی تردید سبب مانایی نام این خبرنگار و هنرمند پرتلاش و خستگی ناپذیر خواهد گردید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه تأسف‌برانگیز به خانواده آن مرحوم و بازماندگان وی و همه جامعه رسانه‌ای شهرستان و استان برای آن فقید رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

بیشتر بخوانید
اسماعیل حاجیانی خبرنگار پیشکسوت شهرستان دشتی درگذشت

رضامقاتلی
بخشدار شنبه و طسوج

 

پیام تسلیت شهردار بادوله

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم
درگذشت خبرنگار پرتلاش مرحوم اسماعیل حاجیانی موجب تاسف و تاثر گردید.
ایشان تا آخرین لحظات عمر شریف خود با عشق و علاقه به حرفه خبرنگاری در این عرصه خطیر فعالیت می کرد.
آن مرحوم همواره اشتیاق و علاقه فراوانی در انجام فعالیت اطلاع‌رسانی و خبر بویژه در حوزه‌های سیاسی ،اجتماعی و … را داشته و از خبرنگاران خوش‌ اخلاق و رفتار بوده است.
اینجانب ضمن عرض تسلیت، این ضایعه تأسف‌برانگیز به خانواده آن مرحوم، جامعه رسانه‌ای کشور، بویژه خبرنگاران خبره استان بوشهر و شهرستان دشتی برای مرحوم “حاجیانی ” رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

عبداله آسیایی نژاد
شهردار بادوله

 

پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کاکی

 

بسم الله الرحمن الرحیم
از اوییم و به سوی او بازمیگردیم. درگذشت مرحوم حاجیانی، خبرنگار شریف ،متعهد،توانمند و با اخلاق شهرستان دشتی موجب تاثر فراوان شد.آن مرحوم طی سالهای متمادی فعالیت در رسانه و عرصه خبر؛ شرافت قلم و حرمت حرفه خبرنگاری را به شایستگی پاس داشت و نمادی از دانش و مهارت، ژرف بینی و انصاف در روایت پدیده ها و نقد رویدادها، بویژه در بیان و انعکاس مشکلات و مطالبات مردم، برای فعالان رسانه ای بر جای گذاشت.
فقدان آن عزیز قطعا ضایعه ای جبران ناپذیر برای حوزه خبر و رسانه شهرستان دشتی و استان بوشهر خواهد بود.فقدان این خبرنگار نجیب و دوست گرامی را به خانواده آن مرحوم، همچنین جامعه مطبوعاتی و رسانه ای تسلیت می گویم و برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر و سلامتی مسالت دارم.”

سیدعلی اکبرفاطمی
رئیس شورای اسلامی شهر کاکی و نماینده استان بوشهر در شورای عالی استانها

 

پیام تسلیت شهردار کاکی

 

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت خبرنگار و نویسنده فرهیخته از اهالی فرهنگ که به دانش، حسن خلق و انصاف شهره بود موجب ناراحتی و تالم فراوان شد.
ضایعه درگذشت مرحوم «اسماعیل حاجیانی» را به خانواده‌ محترم ایشان و به همه روزنامه‌نگاران و خبرنگاران و اهالی فرهنگ تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان صبر و برای آنمرحوم از درگاه خدای منان رحمت واسعه الهی مسئلت می‌کنم.

حبیب پردل صفت
شهردار کاکی

 

پیام تسلیت موسسه فرهنگی ورزشی ایرانجوان خورموج

 

خبر درگذشت جان سوز پدر رسانه شهرستان دشتی آقای اسماعیل حاجیانی که همیشه درکنار ورزش و ورزشکاران بود مارا اندوهگین نمود این ضایعه غم انگیز را به خانواده محترم ایشان، ورزشکاران، خبرنگاران و اهادجامعه دشتی تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای ایشان طلب مغفرت وامرزش نموده وبرای بازماندگان صبری جمیل وشکیبایی را خواستاریم.

 

پیام تسلیت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر

 

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد
درگذشت خادم الرضا (ع) جناب آقای اسماعیل حاجیانی که عمر خودرا در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش نمود و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و اسرار خصوصی و شوون انسانی که به حفظ حقوق شهرت با معیارهای اخلاقی است، اهتمام ورزید؛ چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم ایشان، اصحاب رسانه و مردم شریف شهرستان دشتی صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر

 

پیام تسلیت روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتی 

 

باسمه تعالی
خبردرگذشت دوست و برادر پرتلاش رسانه ای مان جناب آقای اسماعیل حاجیانی موجب تأسف و تأثر فراوان گردید .

او همواره یار موافق و زبان گویای فعالیت های آموزش و پرورش شهرستان دشتی بود
ضمن تمکین به تقدیر الهی برخود لازم می دانیم مصیبت وارده را به خانواده فرهنگی ایشان واصحاب رسانه تسلیت گوییم .
بقای عمر باعزت برای بازماندگان و غفران الهی را برای آن عزیز سفر کرده خواستاریم.

روابط عمومی مدیریت آموزش و‌پرورش شهرستان دشتی

 

پیام تسلیت روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی

 

انا لله وانا الیه راجعون
درگذشت نابهنگام و دلخراش برادر بزرگوار و خبرنگار پرتلاش و متعهد مرحوم آقای اسماعیل حاجیانی باعث تاثروتالم مردم ولایتمدار استان وشهرستان گردید این ضایعه اسفناک را به جامعه هنرمندان ،خانواده محترم آن عزیز سفرکرده تسلیت وتعزیت عرض نموده ،برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی وبرای بازماندگان صبری جمیل واجری جزیل از درگاه خداوند منان مسئلت دارم .

روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان دشتی

 

پیام تسلیت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی

 

برای اسماعیل که باور اراده بود.

《رفت ونگاهش آخرین حرف دلش بود
زیبایی دنیا ولی ناقابلش بود》
اسماعیل جان روزهای خوب با توبودن را نمی توان به راحتی فراموش کرد. تو باور اراده بودی و عزم راسخ توانستن. سخت است از تو نوشتن. سخت است از تو گفتن.
اما خوب به یاد دارم که چگونه اشتیاق تولید خبر داشتی و چگونه در این کار حریص بودی وممتاز.
نیک به یاد دارم که حاذق بودی وچالاک. پرکار بودی وشاداب. نام تو هماره وصف گفته هایم بود در پرکاری وهیجان. نام تو اشتیاق تلاش بود و نترسیدن از خطر.
نبودنت باورم نیست نه اکنون ونه فردا. اما باور دارم که خاطرات حضورت در قلب ها ماندنی است. خنده هایت، گله هایت، رفاقتت،صداقتت و صد البته مهربانی ات. بیست سال کنار هم بودیم و باور از دست دادنت سخت است. باید باور کنم که تورا نخواهم دید. باید قبول کنم و با خودم کنار بیایم که در کنار ما نیستی. اسماعیل جان با تو کوه نمک را کشف و معرفی کردیم، کلوتها را، محرابه مند، و هر جا رویدادی بود تو در آن نقش آفرینی کردی و حالا باید بودنت را در خاطره ها جستجو کنیم. اسماعیل نازنین، با چشم های مهربانت رفتی و حالا لبخند دوست داشتنی ات را باید در پس قاب ها بجوییم. مرگ برای تو بی انصافی است. دلمان تنگ می شود برای تلاشهایت،مهربانی ورفاقتت. حال ماییم و خاطراتی نه دیر و نه دور. نام ویادت در دلهایمان زنده و جاودانه خواهد بود.
اینک آسوده بخواب که نامت نیک شده و جایت ماندگار.

حمید زارعی (شکیبا)- رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی

 

پیام تسلیت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله وإنا إلیه راجعون

ضایعه دردناک درگذشت خبرنگار پیشکسوت شهرستان دشتی مرحوم اسماعیل حاجیانی خبرنگار صدا و سیما که از خوشنامان و زحمتکشان این حوزه بودند، ضایعه بزرگی بود که بر جامعه رسانه ای استان وارد شد وی شخصیتی ممتاز و انسانی بزرگ بود که در راه انجام رسالت خبری و انجام وظیفه انسانی خود ، هر آنچه در توان داشت برای مردم این دیار در طبق اخلاص گذاشت و با خاطری آسوده به دیار حق شتافت بنده این ضایعه ی سنگین را به خانواده ، دوستان و همکاران ایشان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و غفران الهی خواستارم

عبدالمجید دراهکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر

 

پیام تسلیت  روابط عمومی مرکز فنی و حرفه ای شهرستان دشتی

 

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

ضایعه اسفناک درگذشت هنرمند و پیشکسوت عرصه فرهنگ و رسانه و خادم آستان قدس رضوی جناب آقای زایر اسماعیل حاجیانی را به خانواده معزز، جامعه فرهنگ و هنر، اصحاب رسانه و مردم شهرستان دشتی تسلیت و تعزیت عرض نموده، رحمت واسعه الهی را برای آن مرحوم و صبری جمیل را برای خانواده محترم و بازماندگان مسئلت مینمائیم.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی

 

پیام تسلیت روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم
درگذشت خبرنگار پرتلاش مرحوم اسماعیل حاجیانی موجب تاسف و تاثر گردید.
آن مرحوم همواره اشتیاق و علاقه فراوانی در انجام فعالیت اطلاع‌رسانی و خبر بویژه در حوزه های فرهنگی و مذهبی داشت.
اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی ضمن عرض تسلیت این ضایعه تأسف ‌برانگیز به خانواده آن مرحوم و جامعه رسانه‌ای شهرستان دشتی، رحمت و مغفرت الهی برای آن مرحوم و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.
روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی

 

پیام تسلیت روابط عمومی اداره جهاد کشاورزی

 

بسمه تعالی
درگذشت پیشکسوت عرصه خبرنگاری جناب آقای اسماعیل حاجیانی موجب تاثر وتالم شد.
ایشان تا آخرین لحظات عمر شریف خود باعشق وعلاقه به حرفه خبرنگاری دراین عرصه خطیر فعالیت میکرد.
درگذشت این انسان شریف رابه خانواده محترم ایشان،بازماندگان معزز واصحاب رسانه تسلیت عرض مینماییم.برای آن مرحوم ازخداوند متعال علو درجات وبرای بازماندگان محترم صبر واجر وسلامتی مسئلت داریم.
روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دشتی

 

پیام تسلیت روابط عمومی اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی

 

إنَّـا لِلَّهِ وَإنـَّا إلَیــْهِ رَاجـــِعُـونَ
«نام تو به کیمیای اخلاق و غنیمت اخلاص، باقی خواهد ماند و مرگ تنها بیانیه ی بلیغی است که غیبت اندوهناک تو را یادآوری می کند. حضور شریف تو تعالی رسانه و تبلور ایمانی بود که به آگاهی مردم دل سپرده بود.
“اسماعیل حاجیانی” به مقصد خویش رسید. مدیری خردمند که فروتنانه، رسالت رسانه را پاس داشت و نامی نیک از خویش به جای گذارد. خبر تلخ درگذشت او را به مرهم میراث ارجمندش در رسانه روزگار خویش تاب می آوریم و با خانواده ی داغدارش و جامعه ی شریف رسانه به سوگی می نشینیم و زمزمه می کنیم که:
هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما…»

روابط عمومی اداره راه وشهرسازی شهرستان دشتی

 

پیام تسلیت روابط عمومی اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی

 

بسم الله الرحمن الرحیم
ان الله و انا الیه راجعون
مشیت الهی بر این قرار گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست.
خبر درگذشت خبرنگار فرهیخته و مسئولیت پذیر مرحوم آقای اسماعیل حاجیانی موجب تالم وتاثر فراوان گردید.
این ضایعه اسفناک را به بیت مکرم و محترم ، جامعه خبرنگاری و هنری،تسلیت و تعزیت عرض نموده و از ایزد منان برای آن مرحوم غفران و مغفرت الهی و علو درجات و همنشینی با ائمه اطهار علیهم السلام و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسالت می نمائیم.
روابط عمومی اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید