کد خبر:6141
پ
IMG_20180808_222600_790

پیام تبریک جمعی از مسئولان شهرستان دشتی به مناسبت روز خبرنگار

جمعی از مسئولان شهرستان دشتی در پیام هایی جداگانه روز خبرنگار را تبریک گفتند.

جمعی از مسئولان شهرستان دشتی در پیام هایی جداگانه روز خبرنگار را تبریک گفتند.

 

 پیام دکتر سیدکمال الدین شهریاری نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی

 

به نام خداوند حکیم

هفدهم مرداد سالروز شهادت شهید بزرگوار محمود صارمی در سال ۱۳۷۷ به دست گروه تروریستی طالبان در کنسولگری ایران در مزارشریف، روز بزرگداشت تلاشها و زحمات کسانی است که بر حق قلم می نگارند و با انعکاس واقعیت، در آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی نقشی بی بدیل دارند.

خبرنگاران؛ شجاعانی منتقد به عملکرد مسئولان و دلسوزانی فداکار برای انعکاس مطالبات مردمی، از ارکان نظام مردمسالار و دموکراتیک هستند که با التزام به رعایت امانت‌داری و حقایق نگاری، چراغ راه آینده جامعه خود خواهند بود.

فرهنگ سازی برای اعتماد بخشی و جلب مشارکت عمومی در دفاع از منافع و مصالح ملی در این شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از مهمترین وظایف هر متعهد به آرمانهای والای امام خمینی (ره) است و بی شک هیچ قشری به توانمندی اصحاب رسانه نمی تواند این بار سنگین را به منزل برساند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به تمام اصحاب رسانه و مجاهدانی که در راه حق و حقیقت قلم می زنند و آگاهی می بخشند، توفیق روز افزون ایشان برای تحکیم انسجام ملی در کنار روشنگری مصلحانه را از خداوند حکیم مسئلت می نمایم.

 

سید کمال الدین شهریاری
۱۷ مرداد ۱۳۹۷

 

 پیام عبدالله نادری فرماندار دشتی 

 

“ن والقلم ومایسطرون”

هفدهم مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی فرصت مغتنمی است برای تقدیر از تلاشهای بی شائبه وشجاعانه منادیان روشنایی وحقیقت که در راه روشنگری وآگاهی بخشی جامعه جان خود را در طبق اخلاص نهاده تمام تلاش خود را در مسیر انعکاس حقایق، بازتاب واقعیتها و تنویر افکار عمومی به کار گرفته اند.

اطلاع رسانی صحیح خدمات دولت و نظام درتقابل با توطئه های رسانه ای گسترده دشمن واز سویی پیگیری، انعکاس و بسترسازی حل مشکلات مردم از مساعی ارزشمند تلاشگران این عرصه است که زمینه رشد و توسعه همه جانبه را فراهم می آورد.

اینجانب روز خبرنگار را به خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و همه فعالان حوزه خبر و اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نموده پویایی، دوام توفیق و سرافرازی برای همه صاحبان اندیشه و قلم در این عرصه خطیر از درگاه ایزد متعال مسالت می نمایم.

 

عبدالله نادری
فرماندار

 

پیام مهندس احمد شبخیانی شهردار خورموج

 

هُوَ الْحَکِیمُ الْخَبِیرُ

جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون
هر که  را  افزون  خبر  جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است
هر که آگه تر بود جانش قوی است

همواره ۱۷ مرداد یادآور تلاشهای شبانه روزی قشری پر تلاش است که بواسطه ایجاد شفافیت و اطلاع‌رسانی، طریق اصلاح فرهنگی و فکری جامعه را بدون هیچ چشم داشتی در پیش گرفته اند.
آنان که در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش نموده اند و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با اخلاق حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و اسرار خصوصی و شئون انسانی که مطابق با قوانین ملی و بین المللی مربوط به حفظ حقوق شهروندی با معیارهای اخلاقی طی طریق می کنند.
اینک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی، این روز را که به یاد این شهید عزیز به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده به خبرنگاران پرتلاش و اصحاب رسانه تبریک عرض می نمایم.
از علیم خبیر  توفیق روز افزون همه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی جهت شکوفایی در حرفه خویش با حفظ امانتداری در حق دانستن مردمان را مسالت دارم.

 

احمد شیخیانی
شهردار خورموج
۱۷ مرداد ۱۳۹۷

 

پیام دکتر اصغر بحرانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی

بسم الله الرحمن الرحیم

هفدهم مردادماه روز تجلیل از مقام والای خبرنگاران تلاشگر بعنوان دیدگان بیدار جامعه می باشد که همواره با همت والای خویش رسالت مهم تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه را بر دوش کشیده و به نحو شایسته انجام داده اند.

خبرنگاران با بررسی دقیق رویدادها و انعکاس نیازها و دستاوردهای ساازمان ها و نهادهای مختلف همواره نقشی مهم و تاثیرگذار در افزایش اثربخشی اقدامات آنان ایفا نموده اند.
مجموعه بهداشت و درمان نیزبا تعامل مستمر با اصحاب خبر و رسانه همواره از ظرفیت بالای حوزه خبر درانعکاس دستاوردها و شناخت مسائل و مشکلات حوزه خود بهره مند بوده است
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار به تمامی خبرنگاران تلاشگر و فرهیخته، امیدوارم در آینده نیز با تعامل نزدیک با اصحاب خبر و رسانه شاهد رشد و توسعه حوزه سلامت در همه ابعاد و عرصه هاباشیم.
دکتر اصغر بحرانی، ریس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی

 

پیام حسین کردوانی، رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی

بیشتر بخوانید
گزارش تصویری سومین نشست خبری فرماندار دشتی

قلمی فایده دارد که بیدارگر توده های مردم باشد
امام خمینی(ره)
۱۷ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار متعهد ، فرصتی است مغتنم برای پاسداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و نیز مجالی است برای قدردانی و تکریم تلاش‎ها و زحمات اصحاب قلم و رسانه; به راستی و درستی که خبرنگاران; از پیش قراولان و طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی وفرهنگ سازی در جامعه می‌باشند که نقش انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه ایفا می‌کنند.
این قشر فرهیخته و حاملان آگاهی و اطلاعات را باید به راستی تجسم امانت، آگاهی، مسئولیت، دلسوزی و وظیفه شناسی دانست که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آنهاست.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار از همه صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی در تبیین و تحلیل موضوعات، انعکاس اخبار، وبویژه اطلاع رسانی از فعالیت‌های اداره امور مالیاتی در جهت فرهنگ سازی مالیاتی قدردانی نموده و امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال “حمایت از کالای ایرانی” نامگذاری شده شاهد استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مادی و معنوی و انسانی در سایه هم اندیشی و همیاری همه نیرو‌های توانمند و قشر نخبه و اثرگذار جامعه در مسیر پیشرفت و توسعه اقتصادی با تکیه بردرآمدهای پایدار مالیاتی باشیم.

 

حسین کردوانی
رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی

 

پیام قاسم هزیمتیان، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خورموج

 

خبرنگاران طلایه داران جبهه اگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند .فرارسیدن ۱۷مرداد روز خبرنگار و روز پاسداشت مقام انسانهای آزاده ای که برای دستیابی به حقیقت از هیچ کوششی دریغ نمی کنند . به همه خبرنگاران عزیز تبریک میگویم و از تلاشهای صادقانه این عزیزان برای آگاهی بخشی به جامعه تقدیر و تشکر مینمایم . ‌‌‌‌

 

قاسم هزیمتیان آزاد

 

پیام مصطفی رشیدی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتی

روز خبرنگار یادآور نام و یاد بزرگوارانی است که زندگی و کار خود را وقف آگاه ساختن مردم کرده‌اند؛ عاشقانی که لحظه‌های شیرین زندگی خود را با تلخ‌ترین لحظات رویدادهای ناگوار، همراه می‌سازند تا مردم آگاه شوند و تجربه تلخ را درس فراگرفتن چگونه شیرین‌زیستن خود کنند.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی،
این روز خجسته را به تمامی خبرنگاران عزیز و فعالان عرصۀ اطلاع رسانی تبریک می گویم و از تلاش و همراهی شما عزیزان در فرهنگ سازی وآگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه و انعکاس اخبار و رویدادهای محیط زیستی قدردانی می نمایم.

امیدوارم با تداوم همکاری ها و تعاملات سازنده، شاهد افزایش سطح آگاهی جامعه در حوزه محیط زیست باشیم

 

مصطفی رشیدی- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتی

 

پیام یداله مشتاقی، رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی

 

۱۷مردادماه روز خبرنگار که با سالروز شهادت حماسه نگار جاوید شهید محمود صارمی پیوند خورده نشانگر رسالت خطیر خبرنگاران و گزارشگرانی است که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم، سخت می کوشند تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.
بی شک خبرنگاران مهم ترین نقش را در گسترش ارتباطات و اطلاع رسانی جامعه داشته و تلاش خستگی ناپذیر آنان شایسته قدردانی است. این روز پاسداشت کسانی است که بازوی مسئولین، چشم بینا ، گوش شنوا و زبان گویای مردم هستند، آنها که وجدان بیدار جامعه و تصویر گر عینی زمان خویشند و با عزم راسخ ،تعهد وهمت والا ،پیام آوران عرصه سترگ رسانه و طلایه داران راستین خبر بوده و هستند و همواره مسائل و مشکلات مردم و واقعیت های جامعه را هنرمندانه با واژگان می آمیزند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان و فقیدان عرصه قلم و رسانه ، صمیمانه ترین تبریکات و تحیات خود را در این روز ارزشمند به کلیه عزیزان خبرنگار، صاحبان اندیشه و قلم، گزارشگران و تصویر برداران عرصه اطلاع رسانی و روشنگری اعم از رسانه ملی و صداوسیما ،خبرگزاری ها، سایت های اطلاع رسانی و نشریاتی که با رعایت امانت و در کمال صداقت در ثبت رویدادها و تولید و انعکاس اخبار، برنامه ها و فعالیت های این مجموعه تلاش مینمایند ابراز می دارد.
بدینوسیله از اهتمام و زحمات اصحاب رسانه بمنظور تعامل مطلوب با این اداره در امر خطیر اطلاع رسانی رویدادهای خبری این حوزه که بی شک نقش موثری در آگاهی سازی جامعه کار و تولید و تعاونگران داشته است تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون تان را در عرصه قلم ورسانه مسئلت می نمایم. امید است در سایه همکاریهای روزافزون تان شاهد تعالی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

یداله مشتاقی
رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی

 

 

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید