کد خبر:5899
پ
سارق سابقه دار
فرمانده انتظامی شهرستان؛

پرونده سارق سابقه‌دار شهرستان دشتی بسته شد

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از دستگیری سارق سابقه‌دار با ۶ فقره سرقت در سطح شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از دستگیری سارق سابقه‌دار با ۶ فقره سرقت در سطح شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خورموج نیوز؛ سرهنگ جهانبخش صیادی ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مهم در سال جاری مقابله با سرقت در سطح شهرستان بوده که اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته است.

 

وی با اشاره به وقوع چند مورد سرقت در سطح شهرستان دشتی و ابراز نارضایتی مردم از این موضوع، بیان کرد: بررسی موضوع سرقت‌ها به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با اشاره به انجام یکسری اقدامات فنی، پلیسی و کنترل سارقان سابقه‌دار خاطرنشان کرد: با این اقدامات ماموران موفق به شناسائی متهم و دستگیری سارق در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

 

وی افزود: متهم در بازجوئی‌های انجام شده به شش فقره سرقت از اماکن خصوصی، سرقت در معابر و سرقت محتویات و قطعات خودرو اعتراف و در این خصوص دو نفر مالخر شناسائی و دستگیر شدند.

 

صیادی با بیان اینکه در بازرسی‌های صورت گرفته اموال مسروقه کشف شد، تصریح کرد: متهم به همراه دو نفر مال‌خر بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

وی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست به هشدارهای پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت توجه کنند و در صورت مشاهده اینگونه موارد مراتب را سریعا از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید