کد خبر:8091
پ
IMG_20181129_092922_564
رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی خبر داد؛

پرداخت بیش از یکصد و ۷۸ میلیارد ریال مالیات بر ارزش افزوده به شهرداریها و دهیاریهای دشتی در سال جاری

کردوانی، رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی: بیش از یکصد و ۷۸ میلیارد ریال از محل مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های دشتی واریز گردید.

 

کردوانی، رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی: بیش از یکصد و ۷۸ میلیارد ریال از محل مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های دشتی واریز گردید.

 

رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز از پرداخت یکصد و ۷۸ میلیارد ریال مالیات بر ارزش افزوده به دهیاری ها و شهرداری های این شهرستان خبر داد و بیان داشت: با تلاش و همت کارکنان اداره امورمالیاتی جهت توسعه، پیشرفت و آبادانی شهرستان، در ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۷ مبلغ یکصد و ۷۸ میلیارد ریال از محل مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها، دهیاری ها و مناطق عشایری شهرستان دشتی واریز شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان ۶۵ درصد رشد داشته است.

 

حسین کردوانی تصریح نمود: از مجموع این مبلغ، ۸۲ میلیارد ریال به حساب شهرداری خورموج، مبلغ ۲۴ میلیارد ریال به حساب شهرداری کاکی، مبلغ ۶ میلیارد ریال به حساب شهرداری شنبه و مبلغ ۸ میلیارد ریال نیز به حساب شهرداری بادوله واریز گردید.

 

وی با اشاره به اینکه مبلغ ۲۳ میلیارد ریال به حساب دهیاری های بخش مرکزی شهرستان واریز شده٬ اضافه کرد: مبلغ ۱۸ میلیارد ریال به حساب دهیاری های بخش کاکی، مبلغ ۱۱ میلیارد ریال به حساب دهیاری های بخش شنبه و طسوج، و همچنین مبلغ ۳ میلیارد ریال به حساب مناطق عشایری شهرستان دشتی واریز شد.

 

رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی در پایان با تاکید بر اینکه شهرداری ها و دهیاری ها در خصوص مصرف مالیات بر ارزش افزوده به مردم اطلاع رسانی نمایند٬ اظهار داشت: در سال گذشته بالغ بر دویست و ۶۸ میلیارد ریال مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های شهرستان دشتی واریز گردید.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید