کد خبر:8748
پ
pic 175
شهردار خورموج خبر داد؛

همایش تجلیل از والدین و همسران شهدای شهرستان دشتی ۲۲ اسفند برگزار می شود

شیخیانی، شهردار خورموج: همایش تجلیل از والدین و همسران شهدای شهرستان دشتی در روز ۲۲ اسفندماه سال جاری در شهر خورموج برگزار می شود.

شیخیانی، شهردار خورموج: همایش تجلیل از والدین و همسران شهدای شهرستان دشتی در روز ۲۲ اسفندماه سال جاری در شهر خورموج برگزار می شود.

 

شهردار خورموج در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز از برگزاری همایش تجلیل از والدین و همسران مکرم شهدای شهرستان دشتی خبر داد و بیان داشت: برگزاری این همایش به تصویب شورای اسلامی شهر خورموج رسیده و در تاریخ ۲۲ اسفندماه سال جاری با حضور مسئولین استان و شهرستان و خانواده معظم شهدای شهرستان دشتی در شهر خورموج گزار خواهد شد.

 

احمد شیخیانی هدف از برگزاری این همایش را زنده نگه داشتن نام شهدا دانسته و افزود: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جان فشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرینشان بود را در طبق اخلاص گذاشته و در راه اسلام تقدیم کردند.

 

همایش تجلیل از والدین و همسران شهدای شهرستان دشتی در روز ۲۲ اسفندماه در شهر خورموج برگزار می شود.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید