کد خبر:3193
پ
فول کونگ فو دشتی (4)
سرپرست تیم فول کونگ فو دشتی؛

نونهالان دختر شهرستان دشتی در تورنومنت فول کونگ فو انتخابی تیم ملی افتخار آفریدند

سرپرست تیم فول کونگ فو دشتی: مسابقات کشوری بانوان سبک فول کونگ فو انتخابی تیم ملی با حضور ۱۳ تیم و ۲۰۰ شرکت کننده در تهران برگزار گردید که تیم شهرستان دشتی به عنوان تنها نماینده استان بوشهر موفق شد مقام سوم تیمی در رده سنی نونهالان را کسب نماید.

سرپرست تیم فول کونگ فو دشتی: مسابقات کشوری بانوان سبک فول کونگ فو انتخابی تیم ملی با حضور 13 تیم و ۲۰۰ شرکت کننده در تهران برگزار گردید که تیم شهرستان دشتی به عنوان تنها نماینده استان بوشهر موفق شد مقام سوم تیمی در رده سنی نونهالان را کسب نماید.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/01/%D9%81%D9%88%D9%84-%DA%A9%D9%88%D9%86%DA%AF-%D9%81%D9%88-%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C-1.jpg


صدیقه سلیمی، سرپرست تیم ورزشی فول کونگ فو شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز گفت: مسابقات کشوری بانوان سبک فول کونگ فو انتخابی تیم ملی با حضور 13 تیم و ۲۰۰ شرکت کننده در تهران برگزار گردید که تیم شهرستان دشتی به عنوان نماینده استان بوشهر موفق شد مقام سوم تیمی در رده سنی نونهالان را کسب نماید.

سلیمی اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی در تاریخ پنجم بهمن ماه، یک روزه و بصورت فشرده در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که تیم شهرستان دشتی توانست در مجموع یک مدال طلا، پنج نقره و یک برنز را از آن خود نماید. همچنین جام اخلاق این مسابقات نیز به تیم اعزامی دشتی رسید.

وی با اشاره به اینکه فاطمه حسینی به عنوان مربی و زهرا مزارعی به عنوان کمک مربی، این تیم را همراهی نمودند، افزود: در رده سنی نونهالان خانم یکتا خاکی در انجام حرکات نمایشی مدال طلای انفرادی و خانم ها مائده حسین زاده، سعیده بردستانی و ملیکا رستمی موفق به کسب مدال نقره شدند.

وی همچنین اضافه کرد: در رده سنی نوجوانان ریحانه دهبیده مدال برنز و جوانان نیز خانم ها فاطمه سالمی مدال نقره و ملیکا مظفری مدال برنز این مسابقات را از آن خود نمودند.

سلیمی با بیان اینکه از ۱۶ استان شرکت کننده، دو تیم از دور مسابقات حذف شدند عنوان کرد: تیم فول کونگ فو شهرستان دشتی با ۱۴ بازیکن به عنوان تنها نماینده استان بوشهر در این تورنومنت تمرینات خود را طبق روال، هفته ای دو روز و روزانه یک ساعت انجام می داد.

بیشتر بخوانید
زیرساخت‌های ارتباطی در ۲۵ نقطه دشتی و تنگستان توسعه یافت

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/01/%D9%81%D9%88%D9%84-%DA%A9%D9%88%D9%86%DA%AF-%D9%81%D9%88-%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C-2.jpg


وی به چگونگی راهیابی تیم دشتی به این مسابقات اشاره و افزود: مسابقات استانی در مردادماه سال جاری برگزار شد که تیم دشتی از بین تمام شهرستان های استان بوشهر با حضور ۱۹ نفر شرکت کننده، ۱۸ نفر مدال طلای استانی را کسب نمودند.

سلیمی سطح مسابقات را بسیار بالا ارزیابی نموده و تصریح کرد: از دیگر اعضای تیم فول کونگ فو شهرستان دشتی رضوان قائدی، فاطمه عابدی و در رده جوانان و بزرگسالان نیز مطهره هنگامی، الهه تیموری، فاطمه جبریلی، مرضیه کللی خورموجی و طیبه فولادی بودند که به دلیل آمادگی بسیار بالای حریفان موفق به کسب امتیاز نشدند.

وی ضمن اینکه به همه بازیکنان تیم خسته نباشید گفت، افزود: مبارزه فاطمه سالمی و طیبه فولادی بخاطر آمادگی بسیار بالای حریفانشان بسیار سخت و نفس گیر بود که فاطمه سالمی توانست حریف خود را در دو راند شکست داده، در مسابقه فینال با ناداوری مدال نقره را کسب نموده و به تمرینات تیم ملی نیز دعوت شد اما طیبه فولادی با مبارزه بسیار خوبی که داشت متاسفانه مؤفق به کسب امتیاز نشد.


http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/01/%D9%81%D9%88%D9%84-%DA%A9%D9%88%D9%86%DA%AF-%D9%81%D9%88-%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C-3.jpg


سرپرست تیم فول کونگ فو شهرستان دشتی در پایان از حمایت های دفتر و مسئول دفتر دکتر شهریاری نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر ونیز حمید نصیری رئیس شورای شهر خورموج تشکر و قدردانی نمود.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید