کد خبر:8737
پ
فرماندار دشتی
فرماندار دشتی در گفتگو با خورموج نیوز مطرح کرد:

نوروز فرصتی برای معرفی و شناساندن ظرفیت های گردشگری دشتی به مسافران است

نادری‌، فرماندار شهرستان دشتی: امسال برای استقبال بهتر و ارائه خدمات مطلوب تر به مسافران از چند ماه قبل ستاد خدمات سفر در سطح شهرستان تشکیل شده است. ایام نوروز فرصت خوبی برای معرفی و شناساندن آثار تاریخی و مناطق گردشگری شهرستان دشتی به مسافران است.

نادری‌، فرماندار شهرستان دشتی: امسال برای استقبال بهتر و ارائه خدمات مطلوب تر به مسافران از چند ماه قبل ستاد خدمات سفر در سطح شهرستان تشکیل شده است. ایام نوروز فرصت خوبی برای معرفی و شناساندن آثار تاریخی و مناطق گردشگری شهرستان دشتی به مسافران است.

 

فرماندار شهرستان دشتی اظهار داشت: امسال برای استقبال بهتر و ارائه خدمات مطلوب تر به مسافران از چند ماه قبل ستاد خدمات سفر در سطح شهرستان تشکیل شده و در همین راستا تعداد هشت کمیته تشکیل شد که طی آن برنامه ریزی ها و تمهیدات لازم نیز اتخاذ شده است.

 

عبدالله نادری افزود: در این جلسات همواره به مدیران دستگاه های اجرایی تاکید شده زمینه را برای حضور هر چه بیشتر مسافران فراهم کنند. دستگاه ها نیز تلاش دارند تا قبل از ایام نوروز مکان های گردشگری را برای گردشگران فراهم کنند.

 

وی با اشاره به اینکه در حوزه بومی گردی در دشتی کارهای خوبی صورت گرفته، تصریح کرد: چند اقامتگاه در سطح شهرستان از تسهیلات اشتغال زا استفاده کردند که پیش بینی می شود طی یک سال آینده دشتی یکی از قطب های بومی گردی در سطح استان شود. در این زمینه ما چند روستای هدف گردشگری شناسایی کرده ایم که در ایام نوروز برنامه شاد و متنوع در این روستاها اجرا می شود، از طرفی شهرداران نیز جشنواره نوروزی جهت مسافران در شهرها برگزار خواهند کرد.

 

نادری یکی از ظرفیت های بالقوه شهرستان دشتی را حوزه گردشگری و صنایع دستی دانسته و خاطرنشان کرد: در همین مدت کوتاه اقدامات ارزشمندی در این حوزه ها صورت گرفته و این شهرستان با دارا بودن جاذبه های دیدنی که برخی از آنها ثبت ملی نیز شده نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند.

بیشتر بخوانید
مراسم شب شروه در خورموج برگزار شد

 

وی با بیان اینکه ایام نوروز فرصت خیلی خوبی برای معرفی و شناساندن آثار و ظرفیت های شهرستان به مسافران است، اضافه کرد: در خصوص اسکان مسافران تاکنون جلسات مختلفی توسط کمیته اسکان صورت گرفته که علاوه بر اسکان در مدارس، کمپ های اسکان نیز در ورودی شهرها توسط شهرداران احداث می شود.

 

فرماندار شهرستان دشتی در پایان در دعوت از گردشگران نوروزی بیان داشت: انتظار داریم با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوب و جاذبه های گردشگری فراوان، مسافران نوروزی شهرستان دشتی را جهت تفریح خود انتخاب کنند. از طرفی تمهیدات لازم نیز جهت استقبال این عزیزان اتخاذ شده است.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید