کد خبر:4238
پ
کمیته برنامه ریزی
فرماندار دشتی مطرح کرد؛

نظارت بر پروژه های عمرانی در شهرستان دشتی تشدید می شود

نادری فرماندار شهرستان دشتی: نظارت بر پروژه های عمرانی در شهرستان دشتی تشدید می شود. در اجرای پروژه های عمرانی در روستاها از نظرات کارشناسان محلی نیز استفاده شود.

نادری فرماندار شهرستان دشتی: نظارت بر پروژه های عمرانی در شهرستان دشتی تشدید می شود. در اجرای پروژه های عمرانی در روستاها از نظرات کارشناسان محلی نیز استفاده شود.

فرماندار شهرستان دشتی در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتی اظهار داشت: سهم شهرستان دشتی از محل اعتبارات ملی باید افزایش یابد. مدیران دشتی باید از طریق مدیران کل استان افزایش اعتبارات ملی را به عنوان یک مطالبه جدی در دستور کار خود قرار دهند.

عبدالله نادری با تاکید بر اینکه کمیته برنامه ریزی مختص به توزیع اعتبارات نیست، افزود: تلاش داریم این جلسات را به صورت ماهانه برگزاری کرده و علاوه بر بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی، در حوزه برنامه ریزی نیز تبادل نظر گردد.

وی بر نظارت بر پروژه های عمرانی تاکید،و تصریح نمود: گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه ها باید در سامانه نظارت به روز رسانی شود. همچنین پروژه هایی که قرار است در هفته دولت و دهه فجر کلنک زنی و یا افتتاح گردد، از هم اکنون برنامه ریزی آن صورت گیرد.

نادری با بیان اینکه در اجرای پروژه های عمرانی در سطح روستا از نظرات کارشناسان محلی نیز استفاده شود، خاطرنشان کرد: تلاش داریم اعتبارات را جایی هزینه کنیم که بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد.

فرماندار شهرستان دشتی با تاکید بر اینکه در اجرای پروژه ها سرعت را نباید فدای کیفیت کنیم، بیان داشت: با توجه به اینکه ما روی کمربند زلزله قرار داریم اقدامات پیشگیرانه خوبی از جمله مقاوم سازی واحدهای مسکونی در سطح شهرستان صورت گرفته که ضرورت دار، مردم توجه جدی به این موضوع داشته باشند.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید