کد خبر:4245
پ
عبدالله نادری
فرماندار دشتی مطرح کرد؛

نصب بنر خوشآمدگویی در شهرستان دشتی ممنوع است

نادری، فرماندار شهرستان دشتی: نصب هر گونه بنر در سطح شهرستان دشتی ممنوع است و هیچ مسئولی حق نصب بنر ندارد. اگر مشاهده شود برخورد می‌کنیم. اولویت مدیریت ارشد شهرستان دشتی، حمایت از سرمایه گذاری در بخش خصوصی است.

نادری، فرماندار شهرستان دشتی: نصب هر گونه بنر در سطح شهرستان دشتی ممنوع است و هیچ مسئولی حق نصب بنر ندارد. اگر مشاهده شود برخورد می‌کنیم. اولویت مدیریت ارشد شهرستان دشتی، حمایت از سرمایه گذاری در بخش خصوصی است.

به گزارش خورموج نیوز به نقل از فارس: فرماندار شهرستان دشتی در نشست با مسئولان اجرایی دشتی ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه٬ شهرستان دشتی را در حوزه سلامت دارای شاخص‌های خوبی دانسته و اظهار داشت: کارآمدترین، آسان‌ترین، مؤثرترین و مهم‌ترین ابزار پیام‌رسانی به خصوص پیام‌های فرهنگی در عرصه کار و اشتغال، رسانه‌ها و فضای مجازی می باشد.

نادری به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری اشاره، و افزود: خرید کالای ایرانی تشویق اقتصاد مقاومتی است و ادارات دولتی خط مقدم استفاده از این کالاها می باشند. توجه مسئولین به کالای ایرانی باعث افزایش اشتغال در کشور شده و البته حمایت از کالای ایرانی مستلزم فرهنگ‌سازی میان مسئولین، مردم و تلاش تولیدکنندگان در ارتقای کیفیت محصولات تولیدی است.

وی اولویت مدیریت ارشد شهرستان دشتی را حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی عنوان، و اضافه کرد: مهمترین اهداف ما در سال جاری در حوزه اقتصاد است زیرا سرمایه‌گذاری نقش مؤثری در توسعه شهرستان دشتی دارد که اقدامات ادارات صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ناکافی بوده و باید در زمینه ایجاد اشتغال و افزایش سطح محصولات تلاش بیشتری شود و بانک‌ها نیز همکاری لازم را داشته باشند.

نادری با بیان اینکه باید از اعتبار اشتغال پایدار روستایی و عشایری جهت ایجاد اشتغال‌زایی در این مناطق بیشترین بهره را در سطح استان ببریم، بیان داشت: باید در چارچوب سند چشم‌انداز کشور حرکت کنیم. مسئولین در رفع موانع تولید اهتمام جدی داشته باشند و مشکلات را از سر راه تولیدکنندگان بردارند، زیرا می‌خواهیم در برنامه ششم توسعه به رشد هشت درصدی و تورم تک رقمی برسیم که این نیازمند ورود مردم به حوزه اقتصاد می باشد.

نادری ظرفیت شهرستان دشتی در حوزه گردشگری را بسیار خوب ارزیابی، و عنوان نمود: در جذب گردشگر باید هدف گذاری داشته باشیم. در ایام نوروز تعداد یک هزار نفر گردشگر داخلی و یکصد و پنجاه نفر گردشگر خارجی از روستای بوم‌گردی فقیه‌حسنان بازدید کردند که این یک فرصت خوبی برای مردم این روستا می باشد که می توانند از حضور گردشگران در آمد خوبی را کسب نمایند.

فرماندار شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دشتی مقرر شده بود که سه هکتار زمین را در اختیار بنیادمسکن قرار داده و بنیاد مسکن نیز این اراضی را تفکیک، و در کوتاه‌ترین زمان در اختیار مردم قرار دهد، مردم نیز خانه‌های قدیمی خود را جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی مرمت نمایند.

وی با تاکید بر اینکه نگاه مدیران باید به سمت باز کردن گره‌ای از مشکلات مردم باشد، ابراز داشت: مردم تشنه محبت مدیران هستند و کوچک ترین قدمی که برای محرومان برداشته شود٬ بسیار با ارزش است.

نادری با بیان این که مدیران از هزینه‌های اضافی خودداری نمایند، تاکید کرد: نصب هر گونه بنر در سطح شهرستان دشتی ممنوع است. هیچ مسئولی حق نصب بنر ندارد که اگر مشاهده شود برخورد می‌کنیم. اگر اعتباراتی دارید به جای این که خرج تولید بنر کنید در اختیار افراد نیازمند قرار دهید.

وی بر فرهنگ سازی در زمینه صرفه‌جویی در مصرف آب و برق تاکید، و تصریح نمود: به علت کاهش میزان بارندگی در کشور، طی سال جاری چهار هزار مگاوات کمبود برق داریم که همه باید در بحث صرفی‌جویی برق کمک کنند تا در تابستان، کشور با مشکل مواجه نگردد.

فرماندار شهرستان دشتی در پایان از کاهش تصادفات جاده ای در سطح شهرستان دشتی خبر داد و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط نیروی انتظامی، بسیج، شهرداران، دهیاران، آموزش و پرورش، پلیس راه،‌پلیس راهور، ارشاد اسلامی، جمعیت هلال احمر و دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر، رضایت مندی خوبی برای مسافرین نوروزی ایجاد شد.

کلیدواژه : ممنوعنادریبنر
پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید