کد خبر:9775
پ
IMG_20190605_085031_819
امام جمعه خورموج مطرح کرد؛

مقاومت در برابر دشمن تنها راه پیروزی است

حجت الاسلام و المسلمین مصلح، امام جمعه خورموج: مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن تنها راه پیروزی بر دشمن و حفظ نظام و انقلاب است.

حجت الاسلام و المسلمین مصلح، امام جمعه خورموج: مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن تنها راه پیروزی بر دشمن و حفظ نظام و انقلاب است.

 

به گزارش خورموج نیوز، امام جمعه خورموج در خطبه نماز عید فطر اظهار داشت: ویژگی برجسته حضرت امام خمینی (قدس سره) که باعث شد این انقلاب به پیروزی برسد، و همچنین مقام معظم رهبری (مد ظله) نیز در حال حاضر بر آن تاکید دارند، مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن است زیرا این تنها راه پیروزی بر دشمن و حفظ نظام و انقلاب است. در چندین جای قرآن کریم به مقوله و مضمون ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان پرداخته شده است.

 

حجت الاسلام عبدالحسین مصلح به حوادث تلخ و دلخراش در ماه مبارک رمضان اشاره و خاطرنشان کرد: بعضی از کوتاهی ها، غفلت ها و عدم توجه ها باعث می شود که در ماه مبارک رمضان که ماه رحمت الهی است در یک حادثه تعداد ۴ عزیز، در حادثه ی دیگری یک جوان و در حادثه ای دیگر نیز تعداد ۵ جوان و نوجوان را از دست بدهیم. این ها مصیبت های بزرگی است و برای ما دردآور است و نمی توان سرسری از کنار آن رد شد.

 

امام جمعه خورموج با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و رعایت مسائل مختلف در راستای پیشگیری از این گونه سوانح٬ بیان داشت: برگزاری جشن ها، مراسم و برنامه هایی که در آن رقص و پایکوبی وجود داشته باشد قطعا مشروع نبوده و مخالف با شرع مقدس است و آثار و پیامدهایی را می تواند به دنبال داشته باشد. ما مردم دشتی مردمی متدین و مؤمن هستیم و سابقه دیانتمان زبانزد خاص و عام است. جوانانمان را از مسجد و مسائل مذهبی و دینی و نشاط هایی که مشروع است فاصله نداده و دور نکنیم.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید