کد خبر:4295
پ
معارفه معاون عمرانی
فرماندار دشتی مطرح کرد؛

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دشتی معرفی شد

در نشست امروز شورای اداری شهرستان دشتی که با حضور مجید خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر برگزار گردید، از خدمات حمید بردستانی تقدیر شده و حیدر منصوری به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری شهرستان دشتی معرفی گردید.

در نشست امروز شورای اداری شهرستان دشتی که با حضور مجید خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر برگزار گردید، از خدمات حمید بردستانی تقدیر شده و حیدر منصوری به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری شهرستان دشتی معرفی گردید.

فرماندار شهرستان دشتی در نشست امروز شورای اداری شهرستان دشتی با بیان اینکه این شهرستان از شخصت های برجسته ای در سطح کشور و استان برخوردار است، اظهار داشت: شهرستان دشتی در حوزه فرهنگی و هنری از ظرفیت های خوبی در سطح استان برخوردار است٬ به طوری که در حال حاضر دارای ۳۷ کانون، ۶ انجمن خیریه، یکصد و ۷۰ هئیت مذهبی، ۳۱ مرکز قرآنی و ۶ کتابخانه می باشد.

عبدالله نادری افزود: شهرستان دشتی دارای بیش از ۱۴ هزار دانش آموز، ۱۷ هئیت ورزشی و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته است.

وی با بیان اینکه اقدامات ارزشمندی در سطح شهرستان صورت گرفته و با احداث ۲۲ زمین چمن مصنوعی و تکمیل سالن های ورزشی نشاط و شادابی خوبی در بین جوانان ایجاد شده، بیان داشت: در حوزه گردشگری نیز شهرستان دشتی با وجود آثار زیاد گردشگری و طبیعی از ظرفیت خوبی برخوردار است که در فصول مختلف سال گردشگران زیادی به شهرستان عزیمت پیدا می کنند.

نادری با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از یک هزار گردشگر داخلی و یکصد و پنجاه گردشگر خارجی در روستای فقیه حسنان دشتی حضور پیدا کردند، عنوان نمود: گمرک لاور ساحلی و همجواری با ۲۵ کیلومتر مرز آبی از دیگر ظرفیت های مهم شهرستان به شمار می رود. همچنین ۲۵ درصد معادن استان بوشهر در شهرستان دشتی وجود دارد که باید از این فرصت به نحو مطلوب در جهت ایجاد شغل استفاده نمود.


http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/04/%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg


فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه شهرستان دشتی یکی از قطب های کشاورزی در استان بوشهر محسوب می شود، گفت: دشتی دارای پنج دشت مستعد، ۶۴ هزار هکتار اراضی قابل کشت و ۵۸ هکتار کشت گلخانه ای می باشد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته آبیاری تحت فشار در یک هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی شهرستان دشتی صورت گرفته، خاطرنشان کرد: در بخش آموزش نیز کارهای خوبی صورت گرفته و در همین مدت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بیش از دو هزار و ۴۶۰ نفر آموزش دیدند و تلاش شد دوره های آموزشی در روستاهای شهرستان نیز برگزار شود که نقش بسزایی در توانمندسازی نیروی انسانی دارد.

وی تلاش شبانه روزی همه دستگاه های اجرایی به ویژه پلیس راه، راهور و راهداری را عامل عدم وقوع تصادفات منجر به فوت در دشتی دانسته و بیان داشت: در سال جاری نگاه ویژه ای به مسائل اقتصادی و رفع موانع تولید داریم به طوری که در هر هفته بازدیدهایی در این خصوص صورت می گیرد.

نادری با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری با حضور مسئولین بازدید از روستاها و شهرها و دیدار با مردم را در دستور کار قرار داده ایم، اضافه کرد: امیدواری خوبی در مردم صورت گرفته و خیلی از گره های مردم در این دیدارها باز شده است.

وی از نگاه ارزشمند استاندار بوشهر به شهرستان دشتی تقدیر، و ابراز داشت: مهندس بردستانی به عنوان یکی از نیروهای توانمند، پیگیر و کاردان در حوزه عمرانی است و مهندس منصوری نیز از نیروهای بومی شهرستان و متخصص در این حوزه می باشد.

فرماندار شهرستان دشتی با بیان اینکه مدیران شهرستان باید با یک انگیزه قوی و روحیه جهادی مشکلات اشتغال را مرتفع کرده و برای تحقق آن باید شبانه روزی کار کنند، افزود: در حال حاضر هیچ کاری در شهرستان دشتی مهم تر از ایجاد شغل برای مردم نیست.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست حیدر منصوری به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمران فرمانداری دشتی معرفی و از خدمات حمید بردستانی تقدیر به عمل آمد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید