کد خبر:4466
پ
p64p_dsc05384 (1)
فرماندار دشتی مطرح کرد؛

مشکل آب شهرهای خورموج و کاکی مرتفع می‌شود/ برخی از مدیران و کارشناسان ادارات مردم را دلسرد می‌کنند

نادری، فرماندار شهرستان دشتی: با پیگیری های به عمل آمده مشکل آب شهرهای خورموج و کاکی مرتفع می شود. با مدیران و کارشناسانی که در ادارات مردم را دلسرد می کنند در صورت مشاهده برخورد خواهیم کرد. دستگاه های اجرایی دشتی با خرید محصولات هنرمندان شهرستان از آن ها حمایت کنند.

نادری، فرماندار شهرستان دشتی: با پیگیری های به عمل آمده، مشکل آب شهرهای خورموج و کاکی مرتفع می شود. با مدیران و کارشناسانی که در ادارات مردم را دلسرد می کنند در صورت مشاهده برخورد خواهیم کرد. دستگاه های اجرایی دشتی با خرید محصولات هنرمندان شهرستان از آن ها حمایت کنند.

فرماندار شهرستان دشتی در سومین نشست شورای اداری شهرستان دشتی با اشاره به اینکه خداوند در ماه پر خیر و برکت رمضان فرصتی را برای بندگان قرار داد تا از این سفره گسترده استفاده کنند، اظهار داشت: خداوند در این ماه مبارک فرصتی فراهم کرد برای تعالی انسان به سوی کمال و حضرت حق٬ که باید از این فرصت و ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.

عبدالله نادری همچنین با اشاره به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس، یاد و خاطره همه رزمندگان و بسیجیان قهرمان دفاع مقدس را گرامی داشته و افزود: خرمشهر به عنوان نماد پیروزی رزمندگان اسلام در تاریخ کشور ماندگار شد. نقش امام راحل (ره)، وحدت و انسجام بین نیروهای مسلح، تغییر نگرش در اداره جنگ و حضور و مشارکت مردم در جنگ از جمله عواملی بود که باعث شد جمهوری اسلامی در این عملیات و هشت سال دفاع مقدس پیروز شود.

وی با تاکید بر اینکه باید از این عملیات و هشت سال دفاع مقدس که با وحدت و انسجام به پیروزی رسیدیم درس گرفت، بیان داشت: در شرایط کنونی که دشمنان نظام قصد ایجاد اختلاف دارند باید بیش از گذشته اتحاد و انسجام داشته باشیم و امید به آینده را در بین مردم ایجاد کنیم.

نادری با بیان اینکه خانواده شهدا چراغ هدایت مدیران هستند و بر خود واجب می دانیم که هر چه در توان داریم نسبت به آنان دریغ نورزیم، تاکید کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری ویژه برنامه های روز آزادسازی خرمشهر مشارکت کرده و ضمن دیدار و تجلیل از خانواده های معظم شهدا از رزمندگان خود که در این عملیات حضور داشتند نیز تقدیر و تشکر نمایند.

فرماندار دشتی همچنین به یکم خردادماه روز بهره وری و بهینه سازی مصرف اشاره، و تصریح نمود: منظور از بهره وری و بهینه سازی استفاده مطلوب از زمان، سرمایه و نیروی انسانی برای رسیدن به رشد اقتصادی و اجتماعی در جامعه است و به نوعی از کمترین امکانات بیشترین بهره وری را داشته باشیم.

وی همچنین هدف از بهره وری را کاهش هزینه، افزایش تولید، کیفیت خدمات و استفاده بهینه از زمان عنوان نموده و خاطرنشان کرد: رویکرد برون رفت از مشکلات اقتصادی و بیکاری٬ اقدام و عمل در راستای تحقق تولید و حمایت از کالاهای داخلی می باشد.

نادری از تلاش های ستاد اقامه نماز شهرستان دشتی در ترویج اقامه نماز تقدیر نموده و اضافه کرد: مشارکت های مردمی با بهره گیری از ظرفیت های خیران منطقه و سایر ادارات جهت رفع مشکلات نیازمندان و ایجاد بسترهای توانمندسازی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امری ضروری است.

وی در ادامه به مشکل آب در برخی از محلات شهرهای خورموج و کاکی اشاره، و بیان داشت: با پیگیری های به عمل آمده در راستای رفع مشکل آب این شهرها، با عنایت استاندار بوشهر اعتبار مورد نیاز تامین شد که به زودی دو حلقه چاه در خورموج و کاکی احیا، و وارد مدار می شود تا انشاالله مشکل آب مردم با احیای این دو حلقه چاه بر طرف گردد.

نادری با تاکید بر اینکه مدیران باید به تکریم ارباب رجوع توجه نموده و به مردم احترام بگذارند، خاطرنشان کرد: ارتقا و افزایش میزان رضایتمندی مردم از پاسخ گویی ادارات در سال جاری جدی تر از گذشته دنبال شده و نظارت محسوس و نامحسوس از ادارات در دستور کار می باشد. همچنین مدیران با حضور به موقع در محل کار نظارت جدی به کار کارکنان خود داشته باشند و نگذارند در کار مردم سنگ اندازی شود.

وی با بیان اینکه مدیران و کارکنان ادارات و نهادها حفظ حقوق شهروندی را اولویت خود قرار دهند، تصریح نمود: برخی از مدیران و کارشناسان ادارات مردم را دلسرد می کنند، در حالی که این نوع برخورد درست نیست و در صورت مشاهده، با افراد خاطی برخورد خواهیم نمود.

فرماندار شهرستان در پایان اضافه کرد: دستگاه های اجرایی دشتی با خرید محصولات هنرمندان شهرستان از آن ها حمایت کرده و در برگزاری جشن گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد نیز مشارکت نمایند.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید