کد خبر:7289
پ
مجید خورشیدی معاون استاندار بوشهر
معاون استاندار بوشهر؛

مدیران دستگاه‌های اجرایی بوشهر ارتباط خود را با جامعه و رسانه ها بیشتر کنند

خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در جشن روز کارمند در جمع کارمندان و مدیران دشتی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی ارتباط خود را با جامعه و رسانه ها بیشتر کنند.

خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در جشن روز کارمند در جمع کارمندان و مدیران دشتی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی ارتباط خود را با جامعه و رسانه ها بیشتر کنند.

 

به گزارش خبرنگار خورموج نیوز؛ معاون سیاسی٬ امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در مراسم گرامیداشت روز کارمند و غدیر با بیان اینکه همه ما باید عامل به فرمایشات امام علی (ع) بوده و نهج البلاغه برای ما کارگزاران سرتاسر درس است، بیان داشت: همه ما به عنوان کارگزاران این دولت باید وفادار به دولت بوده و از برنامه های دولت حمایت کنیم.

 

مجید خورشیدی با اشاره به اینکه مردم حق بزرگی بر گردن ما دارند، افزود: برخی از کارمندان دستگاه‌های اجرایی به دنبال راهی می‌گردند که کار ارباب رجوع را انجام ندهند، و خیلی‌ها نیز از تمامی ظرفیت های قانونی استفاده می کنند که کار مردم را انجام دهند.

 

وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی ارتباط خود را با جامعه بیشتر کنند، اضافه کرد: قطعا در سطح جامعه مدیرانی که با جامعه ارتباط ندارند، نمره خوبی نیز در ارزیابی از جامعه دریافت نمی کنند.

 

خورشیدی با بیان اینکه باید اجازه دهیم مورد نقد قرار بگیریم، نقد مدیران را اصلاح می کند٬ خاطر نشان کرد: یکی از نقاط ضعف دولت علی رغم همه نقاط قوت عدم گزارش دهی مطلوب است که ضرورت دارد مدیران عملکرد دولت را به نحو مطلوب به جامعه انعکاس بدهند تا مردم در جریان این خدمات ارزشمند قرار بگیرند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر اضافه نمود: از سال آینده بخش قابل توجهی از نمره ارزشیابی مدیران به میزان ارتباط آنها با رسانه تعلق می گیرد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید