کد خبر:5036
پ
فاقد تصویر شاخص
استاندار:

مدیران استان بوشهر برای جذب حداکثری اعتبارات ملی تلاش کنند

استاندار بوشهر گفت: مدیران اجرایی استان با کار کارشناسی و ارائه طرح‌های دقیق و هوشمند برای جذب حداکثری اعتبارات ملی در سال جاری تلاش کنند.

استاندار بوشهر گفت: مدیران اجرایی استان با کار کارشناسی و ارائه طرح‌های دقیق و هوشمند برای جذب حداکثری اعتبارات ملی در سال جاری تلاش کنند.

به گزارش «خورموج نیوز» به نقل از ایرنا؛ عبدالکریم گراوند روز یکشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر بر لزوم تخصیص اعتبارات پژوهشی و تحقیقاتی تاکید افزود: تخصیص یک درصد اعتبارات پژوهشی و تحقیقاتی نیز امری مهم است که این اعتبارات باید در مسیری هزینه شوند که مطالعات راهگشا و کارگشا و کاربردی داشته باشند.
وی بیان کرد: مدیران باید به گونه‌ای عمل کنند که خروجی کار آنها رضایت‌مندی مردم باشد.
گراوند اظهار داشت: سرکشی به حوزه‌های مختلف زیرمجموعه مدیران و شناخت مشکلات و دغدغه‌های مردم امری مهم است که باید مورد توجه مسئولان باشد و همه موظف هستیم در خدمت‌رسانی به مردم نهایت تلاش خود را به کار گیریم.
استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم کاهش زمان اجرای برخی پروژه‌های عمرانی بیان کرد: از مدیران دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم به منظور جلب رضایت مردمی نسبت به کوتاه‌تر شدن زمان اجرای طرح ها همت کنند.
گراوند ادامه داد: علاوه بر تسریع در تکمیل طرح ‌ها نسبت به افزایش سطح کیفی آنها اقدام شود.
وی همچنین خواستار حمایت از پیمانکاران بومی شد و افزود: تقویت و حمایت از پیمانکاران بومی موجبات ایجاد اشتغال بیشتر در استان برای جوانان جویای کار می‌شود و مدیران باید با جدیت این مساله را مد نظر قرار دهند.
گراوند، همچنین خواستار استفاده از ظرفیت دهیاری‌ها، شوراها و بخش خصوصی در استان شد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید