کد خبر:2637
پ
محمد علیدوست2

محمد علیدوست؛ مردی که آتش بر او کارگر نیست

محمد علیدوست، جوانی اهل شهر کاکی است که آتش گداخته را با دست در دهان گذاشته و به راحتی می خورد.

خورموج نیوز؛ محمد علیدوست اهل کاکی، توانایی خارق العاده ای در خوردن آتش دارد. به همین علت به او لقب ممد خُرُنگی (تکه زغال گداخته) را داده اند.

محمد علیدوست متولد ۱۳۶۷ و اصالتا اهل شهر کاکی از توابع شهرستان دشتی در استان بوشهر می باشد.

وی که عضو یک خانواده سه نفره و از لحاظ اقتصادی در سطح متوسط جامعه هستند، میزان تحصیلات خود را پایه اول متوسطه و شغلش را آزاد و کارگری ساختمان عنوان می کند.

علیدوست می گوید: از سال ۱۳۸۵ به این توانایی در بدن خود پی برده است. او کاملا اتفاقی وقتی که کنار آتش نشسته بود٬ دستش را در آتش فرو می برد و تکه های ذغال گداخته را برمی دارد. سپس چون متوجه می شود به راحتی می تواند آتش را در دست نگه دارد، آن را در دهان قرار داده و سپس قورت می دهد.


http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2017/12/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA2.jpg


وی ادعا می کند توانایی انجام کارهای خارق العاده زیادی را دارد، از جمله روغن داغ را از روی شعله اجاق برداشته و در دهان خود بریزد و بخورد.

وی در جواب این سؤال که چگونه قادر است با دست آتش گداخته را برداشته و در دهان قرار دهد بدون اینکه هیچ دردی را حس کند، می گوید: گیرنده های حسی داخل دهانم حرارت را اصلا احساس نمی کند.

محمد علیدوست همچنین می گوید: آتش را بیش تر از یک دقیقه نمی تواند در دست هایش نگه دارد اما وقتی در دهانش می گذارد به راحتی می تواند آتش را جویده، خرد کند و سپس قورت دهد.

بیشتر بخوانید
او در آتش سوخت!

علیدوست در پایان خواسته خود را از مسئولین و مردم اینگونه ابراز می کند: از مسئولین می خواهم در معرفی این توانایی من به متخصصین و پزشکان جهت تحقیق و شناخت علت، و ثبت آن در گینس به من کمک کنند.

دانلود


دانلود

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید