کد خبر:4356
پ
IMG_20180430_094153_534
فرماندار دشتی مطرح کرد؛

فرهنگ کار و تلاش در دشتی تقویت شود/ حمایت از کالای ایرانی را از شهرستان دشتی شروع کنیم

نادری،  فرماندار شهرستان دشتی: جوانان در زمینه های علم و دانش تلاش کنند. فرهنگ کار و تلاش باید در سطح شهرستان دشتی تقویت شود. جوانان باید از ظرفیت موجود اشتغال در منطقه به نحو مطلوب استفاده کنند.

نادری،  فرماندار شهرستان دشتی: جوانان در زمینه های علم و دانش تلاش کنند. فرهنگ کار و تلاش باید در سطح شهرستان دشتی تقویت شود. جوانان باید از ظرفیت موجود اشتغال در منطقه به نحو مطلوب استفاده کنند.

 

فرماندار شهرستان دشتی در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت روز جوان و تجلیل از جوانان دشتی، میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفته و بیان داشت: نیروی انسانی مهم ترین سرمایه هر کشور است. نام گذاری روز جوان در سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) دارای فلسفه خاصی است که جوانان ما باید از حضرت علی اکبر (ع) الگو گرفته و در زندگی خود پیاده نمایند.

 

عبدالله نادری بر تلاش جوانان در زمینه های علم و دانش تاکید، و خاطرنشان کرد: فرهنگ کار وتلاش باید در سطح شهرستان دشتی تقویت شود. جوانان باید از ظرفیت موجود اشتغال در منطقه به نحو مطلوب استفاده کنند.

 

وی به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی» اشاره، و بیان داشت: باید حمایت از کالای ایرانی را از همین شهرستان شروع کنیم.

 

فرماندار شهرستان دشتی همچنین به جایگاه جوانان در کشور اشاره، و عنوان نمود: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید اقدامات ارزنده ای در حوزه جوانان صورت گرفته و با حمایت های صورت گرفته در طی این مدت تشکل های جوانان توسعه یافته است.

 

وی با بیان اینکه این تشکل ها به خوبی می توانند در حوزه اجتماعی ایفای نقش نمایند٬ اضافه کرد: در حوزه ورزش نیز در مدت یاد شده ۲۲ زمین چمن مصنوعی در شهرها و روستاها احداث شده که استادیوم شماره دو و مجتمع ورزشی کارگران نیز به زودی احداث می گردد.

 

نادری تصریح کرد: برای احداث سالن سقف کوتاه و خوابگاه ورزشی که از مطالبات به حق ورزشکاران شهرستان بوده تامین اعتبار شده و در سفر اخیر استاندار بوشهر به شهرستان با تلاش های صورت گرفته مبلغ خوبی به هئیت های ورزشی کمک شد.

 

وی مساله اشتغال را یکی از دغدغه های اصلی مسئولین نظام دانسته و خاطرنشان کرد: آموزش متناسب با نیازهای واقعی شهرستان و توانمندسازی نیروی انسانی به عنوان یکی از موضوعات مهم در دستور کار مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی قرار گرفته است.

 

نادری با اشاره به اینکه دولت برای ایجاد فضای کسب و کار تسهیلات خوبی با سود کم بهره پرداخت می کند، تاکید کرد: جوانان از این ظرفیت و فرصت به نحو مطلوب استفاده نمایند.

 

وی مهمترین موضوع شهرستان دشتی در سال جاری را اشتغال و سرمایه گذاری عنوان و خاطرنشان کرد: در این مدت کوتاه کارهای ارزشمندی در سطح شهرستان دشتی و به ویژه در روستاها صورت گرفته ولی برخی از افراد در فضاهای مجازی تلاش دارند ناامیدی را در بین مردم تزریق کنند که انتظار داریم با وحدت، همدلی و انسجام همگی در کنار هم در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان گام برداریم، زیرا به حاشیه رفتن هیچ کمکی به شهرستان نمی کند.

 

نادری بیان داشت: چیزی که باعث می شود موتور اقتصادی و کار به حرکت در بیاید٬ وحدت و همدلی همه افراد در راستای پیشرفت دشتی و استفاده از همه ظرفیت ها در جهت توسعه شهرستان می باشد.

 

فرماندار شهرستان دشتی در پایان خطاب به جوانان دشتی گفت: آینده شهرستان به دست شما جوانان ساخته می شود که از همین الان باید کمر همت ببندید و در حوزه کارآفرینی ایفای نقش نمائید.

کلیدواژه : اشتغالکارنادری
پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید