کد خبر:8326
پ
دکتر بهنام
رئیس بیمارستان زینبیه خورموج:

عمل جراحی ارتوپدی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج انجام می‌گیرد

رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: با اضافه شدن متخصص ارتوپدی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج، عمل‌های جراحی ارتوپدی در این بیمارستان آغاز شده است.

رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: با پیگیری‌های مستمر و تلاش‌های قابل‌تقدیر نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، با اضافه شدن متخصصان ارتوپدی و چشم‌پزشکی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج، عمل‌های جراحی ارتوپدی در این بیمارستان آغازشده است. 

 

دکتر علی بهنام مجرد افزود: متخصص ارتوپدی در هفته آغازین کار خود در بیمارستان ۴ عمل ارتوپدی موفقیت‌آمیز داشته است.

وی تصریح کرد: همچنین با درخواست نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق هیات امنای ارزی وزارت بهداشت و مشارکت این بیمارستان تجهیزات موردنیاز بیمارستان از قبیل اتاق عمل ارتوپدی با دستگاه C-ARM با مبلغی بالغ بر ۳ میلیارد ریال، ماشین بیهوشی مبلغی بالغ بر ۲ میلیارد ریال و ست ارتوپدی با ارزش ۳۵ میلیارد ریال و … صورت گرفته است.

دکتر بهنام مجرد اضافه کرد: با اضافه شدن تخصص‌های چشم‌پزشکی و ارتوپدی هم‌اکنون خدمات درمانی تخصصی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج در قالب ۹ رشته تخصصی و توسط ۲۱ پزشک متخصص به مردم شهرستان دشتی ارائه می‌شود.

رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم شهرستان، بخشی با ۶ تخت ارتوپدی،۸ تخت جراحی و ۴ تخت چشم‌پزشکی در نظر گرفته‌شده و هم‌اکنون در حال آماده سازی و تجهیز آن هستیم.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید