کد خبر:9244
پ
آنتن
رئیس مخابرات دشتی؛

طی دو سال اخیر ۲۰ سایت همراه اول و ایرانسل در دشتی نصب شد

کشاورز، رئیس مخابرات شهرستان دشتی: اقداماتی که طی دو سال اخیر در حوزه مخابرات شهرستان دشتی صورت گرفته در مقایسه با قبل از آن و در طول عمر مخابرات شهرستان بی سابقه بوده است.

کشاورز، رئیس مخابرات شهرستان دشتی: اقداماتی که طی دو سال اخیر در حوزه مخابرات شهرستان دشتی صورت گرفته در مقایسه با قبل از آن و در طول عمر مخابرات شهرستان بی سابقه بوده است.

 

رئیس مخابرات شهرستان دشتی از پیگیری های دکتر شهریاری در توسعه و پیشرفت تجهیزات مخابراتی شهرستان قدردانی نموده و در اشاره به اقدامات صورت گرفته طی دو سال اخیر بیان داشت: توسعه تلفن ثابت در فازهای شهرک بسیجیان خورموج، نصب و راه اندازی تعداد یک هزار و ۵۰۰ پورت ADSl در سطح شهرستان دشتی، اجرای یکصد و ۵۰ کیلومتر فیبر نوری در سطح شهرستان، تقویت و بهبود پوشش تلفن همراه در روستاها از طریق تبدیل دکل تلفن دی اس ام روستایی به همراه اول و فعال نمودن رومینگ همراه اول در روستاهای بخش کوهپایه مند از جمله اقدامات انجام شده در این مدت اخیر می باشد.

 

عبدالله کشاورز با بیان اینکه در حال حاضر کلیه شهرهای شهرستان دشتی از اینترنت نسل ۴ (۴G) برخوردار هستند، افزود: توسعه اینترنت مسیر روستاهای پشت کوه و توسعه پهنای باند مسیر جهت افزایش سرعت اینترنت، توسعه ۷۱۲ پورت تلفن ثابت در مرکز تلفن شهر خورموج، تبدیل سایت های GSM روستایی به همراه اول در کلیه روستاهای شهرستان، نصب یک دستگاه BTS همراه اول با اینترنت نسل سوم ۳G در روستاهای محمدآباد و چارک و حدود ۲ هزار متر تعویض و کابل کشی در روستاهای تلخو و علی آباد و همچنین ۲ کیلومتر نیز در مسیر کلل دشتی تا روستای چهله از دیگر اقدامات انجام شده طی این مدت می توان برشمرد.

 

بیشتر بخوانید
تا حق شما را استیفا نکنم، نمی نشینم/ دفاع از کشاورزان برای من یک اصل است

وی با اشاره به اینکه در ۳۵ درصد از کل روستاهای شهرستان دشتی اینترنت نسل ۳ نصب و راه اندازی شده، تصریح کرد: اینترنت ۳G در روستاهای لاورساحلی، گلستان، زیارت ساحلی، کردوان ها، اسماعیل محمودی، میته، سنا، حسین زائری، ناصری، دولت آباد، مرحبایی، باغان و لاور شرقی نصب و راه اندازی شده است.

 

کشاورز با اشاره به اینکه نصب و راه اندازی سایت همراه اول و ایرانسل در روستاهای سرمک و دهوک در حال انجام است، خاطرنشان کرد: سایت های همراه اول و ایرانسل نیز در روستاهای چاوشی، درازی، گنخک، سنا، حسین زائری، ناصری، گلستان، شیخیان، کردوان و فقیه حسنان نصب و راه اندازی شده است.

 

وی به نصب و راه اندازی سایت های BTS همراه ایرانسل در شهرهای خورموج، کاکی، بادوله و شُنبه اشاره کرده و اضافه کرد: طی دو سال اخیر اینترنت خانگی ADSL در روستاهای شهرستان دشتی واگذار شده و همچنین فیبر نوری نیز جهت ادارات ثبت احوال، دادگستری، ثبت اسناد، تامین اجتماعی و امورمالیاتی شهرستان فراهم شده است.

 

رئیس مخابرات شهرستان دشتی با بیان اینکه طی این مدت حدود ۱۸ مورد نصب آنتن ایرانسل داشته ایم، افزود: اقداماتی که طی این مدت دو سال اخیر در حوزه مخابرات شهرستان دشتی صورت گرفته در مقایسه با قبل از آن و در طول عمر مخابرات شهرستان بی سابقه بوده، به طوری که حدود ۲۰ سایت همراه اول و ایرانسل طی این مدت نصب شده که همه این پیشرفت ها نتیجه پیگیری های دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و دیدارهای ایشان با وزیر ارتباطات است.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید