کد خبر:4342
پ
فنونی زاده
بازیکن سابق پرسپولیس در گفتگو با خورموج نیوز؛

صلابت نیم فصل اول پرسپولیس در نیم فصل دوم مشاهده نشد

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس تهران در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی همراه با تمام نقاط دیگر استان بوشهر و سطح کشور قهرمانی تیم خود را جشن گرفتند. این مراسم پس از کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر توسط تیم پرسپولیس تهران و گرفتن نتیجه سه بر صفر در رویارویی با تیم فوتبال سپیدرود رشت، با حضور ارزشمند آقایان مرتضی فنونی زاده و ضیاء عربشاهی دو پیشکسوت محبوب تیم پرسپولیس در دهه شصت برگزار شد.

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس تهران در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی همراه با تمام نقاط دیگر استان بوشهر و سطح کشور قهرمانی تیم خود را جشن گرفتند. این مراسم پس از کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر توسط تیم پرسپولیس تهران و گرفتن نتیجه سه بر صفر در رویارویی با تیم فوتبال سپیدرود رشت، با حضور ارزشمند آقایان مرتضی فنونی زاده و ضیاء عربشاهی دو پیشکسوت محبوب تیم پرسپولیس در دهه شصت برگزار شد.

پیشکسوت تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس تهران در حاشیه برگزاری جشن قهرمانی تیم پرسپولیس تهران در لیگ برتر که در شهر خورموج برگزار گردید٬ در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز با بیان اینکه خیلی خوشحالم که در جمع گرم و صمیمی مردم خونگرم شهرستان دشتی از توابع استان بوشهر هستم٬ قهرمانی تیم پرسپولیس را به هواداران تبریک گفته و اظهار داشت: برای چندمین بار است که خدمت این مردمان عزیز رسیده ام٬ همیشه سفرم به این جا برای برگزاری بازی ها بوده اما این دفعه به خاطر جشن قهرمانی پرسپولیس آمدیم.

مرتضی فنونی زاده در توصیف حضور تیم پرسپولیس در رقابت ها افزود: پرسپولیس فراز و فرود زیادی داشت اما در نیم فصل دوم به هیچ وجه شاهد تکرار بازی های درخشانی که در نیم فصل اول انجام دادند٬ نبودیم که فقط به خاطر لجبازی های آقای برانکو بود.

وی با اشاره به اینکه آقای برانکو از بضاعتی که دارد استفاده نمی کند٬ بیان داشت: آقای برانکو هیچ وقت از یازده نفری که باید چینش داشته باشد و هواداران دوست داشتند٬ به زمین نفرستاد٬ به ویژه در بازی دربی٬ به واسطه همین بچه هاخیلی زحمت کشیدند. همچنین کادر فنی٬ کادر پزشکی٬ هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و خصوصا هواداران در سرما و گرما با حضورشان تیم را حمایت کردند٬ که دست تک تک آن ها را می بوسم.

فنونی زاده با بیان اینکه تیم پرسپولیس صلابتی که نیم فصل اول داشتند در نیم فصل دوم مشاهده نشد٬ خاطرنشان کرد: امیدواریم بازی های لیگ قهرمانان آسیا به تیم ضربه نزند٬ با وجود اینکه گفته می شود ذخیره ما پارسال خوب نبوده ولی خوشبختانه امسال نیمکت خوبی داریم و سه چهار نفری که برای تعویض تعیین شدند هم می توانند از ابتدا در تیم به عنوان یار فیکس وارد زمین شوند که همه این ها به کادر فنی تیم بر می گردد.

بیشتر بخوانید
وضعیت بازار خورموج در آستانه شب یلدا/ یلدا و عدم قدرت خرید در تمام اقشار جامعه

وی تصریح کرد: آقای برانکو را همه جوره قبول دارم اما در چینش تیمش تا حدودی اشتباه دارد٬ مثلا استفاده نکردن از محسن مسلمان٬ بشار رسن و یکی دو مهره دیگر و در زمین گذاشتن سه بازیکن احمد زاده٬ حسین ماهینی و ربیعی خواه که خیلی اصرار به استفاده از این بازیکنان دارد٬ اما می توانست این ها را بیرون گذاشته و سه نفر دیگر بازی کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه شخصا شاهد و ناظر بازی دربی شاهد و ناظرش بودند و از بین تماشاگران دوآتشه پرسپولیس به تماشای بازی نشستم که همه آن ها از ترکیب آن بازی که منجر به شکست ما شد بسیار ناراحت شدند. بازی بد ما تعیین کننده روز بعد پرسپولیس بود. به خاطر همین من عقیده دارم که تمام هواداران در حال حاضر یک کارشناس بوده و می توانند ترکیب پرسپولیس را بهتر از شخص آقای برانکو تشخیص دهند.

فنونی زاده ابراز امیدواری کرد٬ تیم فوتبال پرسپولیس بتواند کما فی السابق در لیگ قهرمانان آسیا با قدرت ظاهر شده و از وجود مهره های خوب و با ارزش تیم استفاده شود. همچنین آقای برانکو نیز دست از لجبازی برداشته و نظرات هواداران را مد نظر قرار دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس تهران با بیان اینکه بازیکنی که استحقاق دارد باید بازی کند٬ افزود: دوست دارم بچه ها با صلابت بازی کنند. قهرمانی تیم تمام شده و سه روز دیگر فراموش می شود که فقط در تاریخ ثبت می شود٬ باید بتوانند خیلی باقدرت در لیگ قهرمانان آسیا از اسم پرسپولیس دفاع کنند. همیشه حضور گرم هواداران را تشویق و تائید کرده و سه چهار دفعه برای بازی های فوتبال آمدیم که خیلی استقبالشان در شهر خورموج پرشور و گرم بوده و انشالله که ادامه داشته باشد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید