کد خبر:8876
پ
IMG-20190320-WA0015
شهردار شُنبه مطرح کرد؛

آمادگی شهر شُنبه برای استقبال از مسافرین نوروزی

درویشی، شهردار شنبه: شهر شُنبه از توابع بخش شُنبه و طسوج آماده استقبال از میهمانان نوروزی است

شهردار شُنبه در گفتگو با خورموج نیوز از پاکسازی مناطق گردشگری آبشار فاریاب و پشت تنگ در بخش شُنبه خبر داد و بیان داشت: جهت استقبال از روزهای آغازین سال نو و مسافران و گردشگران نوروزی، رنگ آمیزی سنگ جداول معابر شهر، اجرای نقاشی بر روی دیوارهای مجاور معابر اصلی، کاشت گل های فصلی، آماده سازی بوستان ها‌ی غدیر و امام رضا (ع) از جمله اقداماتی است که اخیرا صورت گرفته است.

 

ابوالقاسم درویشی در اشاره به دیگر طرح های اجرایی در آستانه سال جدید افزود: لکه گیری آسفالت معابر،  بهبود روشنایی معابر شهر٬ نورپردازی بلوار بسیج٬ تجهیز نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی عمومی سطح شهر، جمع آوری نخاله های ساختمانی و پاکسازی معابر شهر، هموارسازی مسیر منتهی به آبشار فاریاب جنوبی و کمک به احداث سرویس بهداشتی در مجاورت آن، همکاری با جمعیت هلال احمر در برپایی کمپ نوروزی را می توان از دیگر برنامه های اجرایی شهرداری برشمرد.

 

وی با بیان اینکه برج پرچم ۴۰ متری در ورودی شهر نصب شده، اظهار داشت: در دو نقطه شهر شنبه سفره هفت سین مستقر شده و برنامه های شادی نیز در ایام نوروز جهت استفاده شهروندان اجرا خواهد شد.

 

شهردار شُنبه از آمادگی شهرداری برای انجام کشیک نوروزی جهت راهنمایی مسافران خبر داد و تصریح کرد: از مسافران نوروزی در ورودی شهر استقبال شده و در برگزاری جشن تحویل سال نو همکاری خواهد شد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید