کد خبر:4650
پ
شهریاری8
نماینده دشتی و تنگستان؛

تنفر ملت‌های جهان نسبت به رژیم صهیونیستی افزایش یافته است

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حضور راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: تنفر ملت‌های جهان به ویژه مسلمان نسبت به رژیم صهیونیستی روزبه‌روز افزایش می‌یابد و آشکارتر می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حضور راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: تنفر ملت‌های جهان به ویژه مسلمان نسبت به رژیم صهیونیستی روزبه‌روز افزایش می‌یابد و آشکارتر می‌شود.

به گزارش خورموج نیوز به نقل از تسنیم؛ سید کمال‌الدین شهریاری با گرامیداشت روز جهانی قدس  با تاکید بر جایگاه این روز در جهان اسلام اظهار داشت: روز قدس روز فریاد مظلومان علیه جنایتکاران و ظالمان از جمله آمریکا و اسرائیل غاصب است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس امسال از ویژگی‌های مهمی برخوردار است افزود: روز جهانی قدس امسال نسبت به سال‌های قبل از ویژگی‌ها و حساسیت‌هایی برخوردار است که باید حضور فعالی در این مراسم مهم سیاسی، اجتماعی و عبادی داشته باشیم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس به پیام روز جهانی قدس پرداخت و با بیان اینکه حضور پرشور در راهپیمایی دارای پیام‌های مهمی است تصریح کرد: در چهل سال که از پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی ایران می‌گذرد ملت ایران همچنان به آرمان‌ها و خط مشی که امام(ره) ترسیم کرده‌اند پایبند هستند و برای انتقال پیام پایبندی ملت به خط مشی نظام و توجه به منویات مقام معظم رهبری حضور باشکوهی در این راهپیمایی دارد.

شهریاری با بیان اینکه خط مشی مردم نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل پس از 40 سال تغییر نکرده است تاکید کرد: حضور در این راهپیمایی بار دیگر بر ادامه راه امام خمینی(ره) تاکید می‌شود و ملت ایران با شرکت در راهپیمایی روز قدس بر مبارزه با ظالمان و حمایت از مظلومان به ویژه ملت ستم دیده فلسطین تاکید می‌کند.

وی به حرکت‌های مذبوحانه و تلاش مستمر رژیم غاصب صهیونیستی برای استقرار در سرزمین اسلامی و قدس شریف اشاره کرد و افزود: حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حرکت‌های مذبوحانه و تلاش مستمر رژیم غاصب صهیونیستی برای استقرار در سرزمین اسلامی و قدس شریف را محکوم می‌کند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با محکوم کردن انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت‌المقدس گفت: امسال با توجه به اینکه آمریکا سفارتخانه خود را به قدس شریف، قبلگاه مسلمانان منتقل کرده  برای محکوم کردن این عمل حضور  پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس را دوچندان کرده است.

شهریاری با بیان اینکه نفرت  ملت‌ها و مسلمانان جهان روز به روز علیه رژیم  صهیونیستی افزایش می‌یابد گفت: تنفر ملت‌های جهان به ویژه مسلمان نسبت به رژیم صهیونیستی روزبه‌روز افزایش می‌یابد و  آشکارتر می‌شود و این در حالی است که آنان اسلام هراسی ایجاد کرده‌اند.

وی با بیان اینکه رژیم اسرائیل غاصب نامشروع است تاکید کرد: این رژیم باید سرزمین‌های اسلامی را ترک کند و این راهپیمایی بر این اساس با شکوه برگزار می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس  تاکید کرد: تحریم‌های آمریکا و همدستانشان نمی‌‌تواند ملت ایران را  از آرمان‌هایی که امام راحل تعیین و ترسیم کرده است دور کند.

شهریاری با تاکید بر حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس نسبت به سال‌های گذشته از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و وظیفه همگان است که در این مراسم سیاسی، عبادی و اجتماعی حضور فعال داشته باشیم.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید