کد خبر:8860
پ
نوروز
در گفتگو با خورموج نیوز مطرح شد؛

شهرستان دشتی آماده استقبال از میهمانان نوروزی است

حسینی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتی: تعداد ۵ مدرسه اصلی و ۴ مدرسه رزرو با بیش از ۵۰ کلاس در شهرستان دشتی آماده پذیرایی میهمانان نوروزی می باشد.

حسینی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتی: تعداد ۵ مدرسه اصلی و ۴ مدرسه رزرو با بیش از ۵۰ کلاس در شهرستان دشتی آماده پذیرایی میهمانان نوروزی می باشد.

 

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتی(خورموج) در گفتگو با خبرنگار پیام عسلویه در دشتی با بیان اینکه در راستای خدمت به میهمانان نوروزی بویژه خانواده بزرگ فرهنگیان سراسر کشور، شهرستان دشتی آماده پذیرایی میهمانان عزیز نوروزی است، اظهار داشت: تعداد پنج مدرسه اصلی و چهار مدرسه رزرو با بیش از ۵۰ کلاس جهت اسکان مسافران نوروزی تجهیز و آماده می باشد.

 

سیدعلی حسینی اضافه کرد: علاوه بر فرهنگیان دیگر میهمانان نیز اعم از کارمند دولتی، لشکری و آزاد می توانند با مراجعه به پایگاه پذیرش اسکان، واقع در مدیریت آموزش برگه پذیرش گرفته و از امکانات مدارس استفاده نمایند.

 

وی با اشاره به اینکه بر فرایند اسکان مسافران، همکاران کشیک نوروزی و بازرسان مدیریت نظارت دارند، خاطرنشان کرد: هرساله مسئولیت کمیته اسکان بر عهده مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گذاشته می شود.

 

حسینی توزیع دفترچه راهنمای مسافران بین میهمانان نوروزی در جهت معرفی و تشویق آنان به بازدید از مکان های تاریخی و گردشگری شهرستان دشتی را از دیگر برنامه های ویژه نوروز این نهاد عنوان نموده و تصریح کرد: اسکان میهمانان از روز ٢٩ اسفندماه سال جاری شروع و تا پایان روز ١٢ فروردین ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت.

 

وی گنجایش مدارس مشخص شده را نزدیک به ۴۰ خانوار معادل ٢٠٠ نفر در طول شبانه روز دانسته و خاطرنشان کرد: امکان رزرو اینترنتی تا روز ۲۸ فروردین ماه وجود دارد که پس از آن پذیرش به صورت حضوری در مدیریت آموزش و پرورش انجام شده و سپس به مدارس معرفی می شوند.

بیشتر بخوانید
رئیس سازمان صنعت، معدن بوشهر: معادن "بیتومین، فسفات و بوکسید" فعال می‌شود

 

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتی در پایان با بیان اینکه در راستای افزایش رفاه و رضایتمندی میهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی جلسات توجیهی با ادارات ذیربط با طرح اسکان، مدیران مدارس و عوامل پذیرش گرفته شده، افزود: امکانات مورد نیاز، سرویس و مستقر شده، بنرهای اطلاع رسانی و راهنمای مسافران در سطح شهر و تراکت های مورد نیاز جهت مدارس طراحی شده است، همچنین لیست کشیک تهیه شده و تمام تلاش ما و همکاران در مجموعه آموزش و پرورش بر این است که میهمانان شهرمان با خاطره ای خوش از شهرستان دشتی یاد کنند که در این راستا نیازمند همیاری و مساعدت سایر ادارات شهرستان نیز می باشیم.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید