کد خبر:4418
پ
فاقد تصویر شاخص

شهردار خورموج از غرفه روستای درازی

احمد شیخیانی، شهردار شهر خورموج روز گذشته از غرفه روستای درازی از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتی، در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید نمود.

احمد شیخیانی، شهردار شهر خورموج روز گذشته از غرفه روستای درازی از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتی، در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید نمود.

به گزارش خبرنگار خورموج نیوز، شهردار خورموج در حاشیه بازدید از غرفه ی روستای درازی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از همه کسانی که عنایت داشته و وقت گذاشتند که غرفه روستای درازی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برپا گردد،  تشکر کرده و اظهار داشت: حضور در این نمایشگاه و دایر نمودن غرفه روستای درازی کار خوب و پسندیده ای بوده که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، شورای اسلامی و دهیاری روستای درازی صورت گرفته است.

احمد شیخیانی برپایی غرفه روستای درازی را موقعیتی ارزشمند برای استان بوشهر، شهرستان دشتی و شهر خورموج جهت ارائه فرهنگ خود به دیگر نقاط جامعه دانسته و افزود: تمامی کسانی که در برپایی این غرفه نقش داشتند از طرف شهرداری خورموج مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

در ادامه همچنین سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی نیز با قدردانی از حضور شهردار خورموج اظهار داشت: جای خوشحالی است که با تلاش های صورت گرفته، شهرستان دشتی در حوزه فرهنگ و توسعه کتاب خوانی در سطح کشور مورد احترام و تقدیر است.

حمید زارعی افزود: دغدغه های شهردار قابل تقدیر است و با حمایت و توجه ایشان به عنوان نائب رئیس شورای دوستدار کتاب کشور امیدواریم افتخارات خورموج تکرار و به کسب عنوان پایتخت کتاب کشور نزدیک تر شویم.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید