کد خبر:7921
پ
۳n26_dsc08072
فرماندار دشتی؛

شرکت های دانش بنیان در شهرستان دشتی تقویت شود/افزایش نظارت بر طرحها

شرکت های دانش بنیان نقش موثری در اقتصاد مقاومتی دارند و دولت نگاه مثبتی در جهت حمایت از این شرکت ها دارد.

عبدالله نادری در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی با اشاره به نقش موثر شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان نقش موثری در اقتصاد مقاومتی دارند و دولت نگاه مثبتی در جهت حمایت از این شرکت ها دارد.

وی افزود: در دنیای امروز دانش و فناوری در توسعه کشورها نقش مهم و موثری دارند  و در توسعه اقتصادی فقط حجم سرمایه و بازار مهم نیست بلکه دانش اثر گذار است.
نادری بر ضرورت تقویت شرکت های دانش بنیان در سطح شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در جهت تقویت شرکت های دانش بنیان از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

فرماندار دشتی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰ شرکت دانش بنیان در سطح شهرستان مشغول به فعالیت هستند، گفت: این شرکت ها با کمترین اعتبار بیشترین شغل را ایجاد می کنند که می طلبد حمایت جدی از این شرکت صورت بگیرد.

وی همچنین از مرکز رشد و فناوری خواست با توجه به ظرفیت و قابلیت های خوب شرکت ها دانش بنیان در جهت معرفی آنها به ادارات شهرستان تلاش کنند.

نادری از پرداخت ۱۶۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: نظارت بر طرحهای اشتغالزا در دشتی افزایش می یابد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید