کد خبر:9772
پ
صیادی
فرمانده انتظامی دشتی خبر داد؛

سامانه ثبت تخلف مکانیزه پلیس راهور در خورموج نصب شد

سرهنگ صیادی، فرمانده انتظامی شهرستان دشتی: سامانه ثبت تخلف مکانیزه در شهر خورموج توسط پلیس راهور این شهرستان نصب شده و فعال است.

سرهنگ صیادی، فرمانده انتظامی شهرستان دشتی: سامانه ثبت تخلف مکانیزه در شهر خورموج توسط پلیس راهور این شهرستان نصب شده و فعال است.

 

به گزارش خورموج نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان دشتی اظهار داشت: سامانه ثبت تخلف مکانیزه به همت و پیگیری پلیس راهور شهرستان در شهر خورموج نصب و در حال فعالیت می باشد.

 

سرهنگ جهانبخش صیادی تصریح کرد: این سامانه به صورت میانگین روزانه ۹۰۰۰ تردد را در ورودی شهر خورموج ثبت نموده و از این تعداد ۳۰۰ تردد بالای سرعت مجاز در حال عبور هستند که سه درصد از کل ترددها به صورت غیرمجاز می باشند. این سامانه با پایش و غربالگری خودکار کلیه ترددها اعم از مجاز و غیرمجاز، به صورت خودکار ترددهای غیرمجاز اعمال قانون می شوند و همچنین کاربر فنی و آموزش دیده در دو مرحله اصالت پلاک ها را جهت جلوگیری از اعمال قانون غیرواقع رصد می کند.

سرهنگ صیادی اضافه کرد: بهره برداری از ترددها و استفاده از دوربین ها در پرونده های قضایی و اشراف رئیس پلیس راهور از وضعیت تردد و تخلف در سطح حوزه استحفاضی و بهره برداری از میزان سفر در شهر خورموج، فعالیت به صورت شبانه روزی با کم ترین خطا در پروسه اعمال قانون، همچنین با توجه به مستند بودن تخلف و ذخیره آن در سیستم، اعتراضات مردمی به این گونه تخلفات به حداقل رسیده و باعث بازدارندگی در وقوع تخلفات شده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با بیان اینکه برابر ماده (۳) قانون رسیدگی به تخلفات و با تعاملاتی که با شهرداری خورموج صورت گرفته این سامانه در معابر شهری نصب شده، خاطرنشان کرد: با نصب این سامانه ها اشرافیت پلیس راهور در سطح معابر بیشتر شده و باعث بازدارندگی در انجام تخلفات و همچنین اقدامات مجرمانه شده است.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید