کد خبر:4638
پ
سید کمال الدین شهریاری
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس؛

زیرساخت‌های ارتباطی در ۲۵ نقطه دشتی و تنگستان توسعه یافت

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت‌های ارتباطی در ۲۵ نقطه دشتی و تنگستان توسعه یافت.

به گزارش خورموج نیوز به نقل از مهر؛ سید کمال الدین شهریاری اظهار داشت: در نشست‌هایی که با مردم در نقاط مختلف شهرستان‌های دشتی و تنگستان داشته‌ایم، مشکلات مردم را شناسایی و برای رفع آنها تلاش می‌کنیم.

وی اضافه کرد: در همین راستا یکی از مهمترین مشکلات مطرح شده از سوی مردم دشتی و تنگستان، ضعف زیرساخت‌های مخابراتی از جمله تلفن همراه و اینترنت بود که این موضوع را به صورت ویژه پیگیری کردیم.

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته اکنون پوشش موبایل و اینترنت در ۲۵ نقطه دشتی و تنگستان توسعه یافته است.

شهریاری افزود: با گسترش روز افزون تکنولوژی و به ویژه ابزارهای ارتباطی، نیاز جامعه به زیرساخت‌های مخابراتی برای استفاده از این فناوری‌ها نیز بیشتر شده است و باید شرایط استفاده همه مردم از این وضعیت فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات و تامین نیازهای مردم در حوزه انتخابیه خود استفاده خواهیم کرد و عزمی جدی برای توسعه زیرساخت‌ها در شهرستان‌های دشتی و تنگستان داریم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توسعه متوازن نیازمند تامین نیازها در همه شهرها و روستاها است و باید امکانات و زیرساخت‌های لازم در این مناطق توسعه یابد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید