کد خبر:5854
پ
رفع تصرف
فرمانده انتظامی دشتی خبر داد؛

رفع تصرف ۳۴۲ هزار متر مربع اراضی دولتی در دشتی/ ۷ نفر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: طی چهار ماهه اول سال جاری ۳۴۲ هزار و ۴۳۷ متر مربع از اراضی دولتی شهرستان دشتی رفع تصرف شده است.

به گزارش خورموج نیوز به نقل از مهر؛ سرهنگ جهانبخش صیادی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مقابله با پدیده زمین‌خواری و تصرف اراضی دولتی را به عنوان یک برنامه مهم در دستور کار داریم.

 

وی بیان کرد: در پی شکایات متعدد نماینده حقوقی اداره منابع طبیعی شهرستان مبنی بر وقوع چندین مورد تصرف غیر مجاز اراضی دولتی توسط فرد یا افراد سودجو، پلیس آگاهی تحقیقات و بررسی های گسترده ای را در این خصوص آغاز کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: تیمی متشکل از ماموران پلیس آگاهی و نمایندگان اداره منابع طبیعی موضوع را مورد بررسی قرار داده اند.

 

وی عنوان کرد: با بررسی های صورت گرفته و برابر نظر کارشناسان، ۳۴۲ هزار و ۴۳۷ متر مربع از اراضی مرغوب دولتی به صورت غیر قانونی تصرف شده است.

 

سرهنگ صیادی افزود: در همین راستا هفت فقره پرونده تشکیل که پس از انجام تحقیقات و استعلامات لازم و احراز وقوع جرم با هماهنگی مقام قضائی هفت نفر متهم شناسایی و دستگیر شدند.

 

وی با بیان اینکه افراد دستگیر شده در بازجویی های پلیس، به جرم خود مبنی بر تصرف غیر قانونی اراضی دولتی اعتراف کرده اند گفت: هر ۷ نفر متهم پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی به تخلفشان به مراجع قضایی معرفی شدند.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید