کد خبر:2683
پ
تنیس2

دوقولوهای بوشهری گوی مسابقات انتخابی تنیس روی میز را ربودند

رئیس هیات تنیس روی میز استان بوشهر: خواهران سبحانی خواه مقام اول و سوم مسابقات انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیای میانه را از آن خود کردند.

رئیس هیات تنیس روی میز استان بوشهر: خواهران سبحانی خواه مقام اول و سوم مسابقات انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیای میانه را از آن خود کردند.

رئیس هیات تنیس روی میز استان بوشهر در گفتگو با خورموج نیوز گفت: ‌خواهران دوقلوی دوست داشتنی بوشهری٬ خانم ها منا سبحانی خواه (بدون باخت طی ۲ دوره مسابقات) و مبینا سبحانی خواه٬ در مسابقات انتخابی تیم ملی مقام اول و سوم را از آن نمودند.

خلیل شیخیانی افزود: افتخار آفرینی خواهران سبحانی خواه، در مسابقات انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیای میانه، طرح جهانی هوپس، افتخار بی نظیری است که برای اولین بار در تاریخ تنیس روی میز استان بوشهر با همت این شیر دختران، نصیب خلیج فارس و بوشهر قهرمان شده است.

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2017/12/%D8%AA%D9%86%DB%8C%D8%B3.jpg

وی اضافه کرد: کسب مقام ششم فاطمه خدری که مستحق عضویت تیم ملی است. و نیز مقام نهم تارا سوری که سال آینده هم در طرح هوپس حضور دارد، از بین ۱۰ ورزشکار برتر ایران، بیشتر از پیش همت تیم ۴ نفره استان بوشهر را نمایان می سازد.

شیخیانی همچنین اظهار داشت: انتخاب خانم فاطمه بنیادی مربی توانمند این تیم به عنوان مربی تیم ملی برای مسابقات آسیای میانه اوج این موفقیت ها می باشد.

رئیس هیات تنیس روی میز استان بوشهر در پایان با اشاره به زحمات سرمربی تلاشگر این تیم، خانم فاطمه بنیادی و خانم جمشیدی دیگر مربی اعزامی، کسب این مؤفقیت را به مربیان٬ دبیر هیات استان جناب ناظمی، نائب رئیس هیات استان خانم ربیعانی، مربیان زحمت کش استان و خانواده این ورزشکاران تبریک گفته و از آن ها قدردانی بعمل آورد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید