کد خبر:8500
پ
واعظی
فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد؛

دستگیری عاملان تیراندازی در دشتی

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دونفر متهمی که به قصد اخاذی با شهروندی در شهرستان دشتی درگیر و با اسلحه وی را مضروب کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دونفر متهمی که به قصد اخاذی با شهروندی در شهرستان دشتی درگیر و با اسلحه وی را مضروب کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

سردار خلیل واعظی گفت :در پی انتشار مطالبی توهین آمیز علیه فردی به هویت “م” در فضای مجازی پرونده ای در پلیس فتا تشکیل شد.

وی افزود :در حین بررسی های مقدماتی و کارشناسی پلیس،عاملان احتمالی این عمل مجرمانه از طریق واسطه ای با شاکی تماس و در خواست می کنتد با دریافت ۵۰میلیون تومان پول از انتشار مطالب توهین آمیز علیه شاکی دست برمی دارند.

فرماتده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه شاکی بدون اطلاع پلیس به همراه دونفر از دوستانش در محلی خارج از شهر با متهمین قرار می گذارد اظهار داشت :در محل قرار ،طرفین با هم درگیر که یکی از متهمین با استفاده از اسلحه کمری یکی از همراهان شاکی را مضروب می کند.

سردار واعظی گفت :به محض تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ واحدهای مختلف پلیس شهرستان دشتی در محل حادثه حاضر و یکی از متهمین را دستگیر و به مقر پلیس منتقل می کنند.

وی با بیان اینکه عامل اصلی تیراندازی به هویت” گ” نیز که از محل متواری شده بود بدنبال اقدامات پلیس و همکاری خانواده خود را به پلیس معرفی و اسلحه بکار رفته در تیراندازی نیز از وی کشف شد.

سردارواعظی تصریح کرد :از آنجا که احتمال دارد دونفر متهم دستگیر شده در این رابطه اعمال مجرمانه و جرایم خشنی دیگری نیز در سطح شهرستان مرتکب شده باشند پرونده آنان در دو واحد تخصصی پلیس در دست بررسی می باشد.

بیشتر بخوانید
دستگیری ۱۴ نفر سارق و کشف ۲۸ فقره سرقت در شهرستان دشتی

 

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید