کد خبر:9550
پ
IMG-20190526-WA0025
مدیر آموزش و پرورش دشتی خبر داد:

درخشش دانش آموز خورموجی در مسابقات بین المللی زیست شناسی روسیه

مدیر آموزش و پرورش دشتی گفت: دانش آموز دبیرستان شهید بهشتی خورموج در مسابقات بین المللی زیست شناسی ۲۰۱۹ روسیه خوش درخشید.

مدیر آموزش و پرورش دشتی گفت: دانش آموز دبیرستان شهید بهشتی خورموج در مسابقات بین المللی زیست شناسی ۲۰۱۹ روسیه خوش درخشید.

 

به گزارش خورموج نیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دشتی، حسینی مدیر آموزش و پرورش دشتی اظهار داشت: حسین حاجیلو رحیمی، دانش آموز دبیرستان استعداد های درخشان شهید بهشتی خورموج، در پانزدهمین دوره مسابقات بین المللی علمی پایه در رشته زیست شناسی که در کشور روسیه برگزار شد موفق شد مقام دوم و دیپلم درجه ۲ این دوره از مسابقات کسب کند.

 

علی حسینی گفت: طی آزمونی که از طرف خانه ریاضیات استان تهران در بهمن ماه سال ۹۷ برگزار شد، حسین حاجیلو رحیمی توانست مقام اول مرحله کشوری این دوره از مسابقات را کسب کند و به مرحله بین المللی آن راه یابد و در مرحله بین المللی که در فروردین ماه سال جاری در شهر مسکو روسیه برگزار شد نیز توانست با افتخار در جایگاه دوم جهانی بایستد.

 

مدیر آموزش و پرورش دشتی تصریح کرد: المپیاد جهانی زیست‌شناسی رقابتی میان آن گروه از دانش‌آموزان دبیرستانی است که رتبه‌های برتر را در المپیاد‌های زیست شناسی کشور‌های خود کسب کرده و در این رقابت خلاقیت و مهارت‌های حل مسایل زیستی خود را به آزمون می‌گذارند.

 

حسینی یادآور شد: المپیاد جهانی زیست‌شناسی تلاش می‌کند دانش‌آموزان با استعداد و توانای کشور‌های عضو را با یکدیگر آشنا و به رشته زیست‌شناسی علاقه‌مند کند.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید