کد خبر:4663
پ
IMG_20180609_195737_826
رئیس جدید دانشگاه آزاد خورموج در مراسم معارفه؛

دانشگاه ما انقلابی، مردمی و غیرسیاسی خواهد بود/ مسائل مالی دانشگاه را با برنامه حل خواهیم کرد

امروز طی مراسمی، علیرضا چمکوری ریاست پیشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج پس از گذشت هشت سال از این سمت تودیع و اشکان معصومی به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی گردید.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج امروز در حاشیه برگزاری آئین تودیع ریاست پیشین و معارفه وی در ابتدا از رؤسای پیشین این دانشگاه تشکر و قدردانی نموده و ضمن تشکر از اعتمادی که به وی برای تصدی این سمت شده٬ اظهار داشت: برای تمامی معضلات، مشکلات و چالش هایی که دانشگاه آزاد هم اکنون با آن روبرو است، برنامه عملیاتی و راهبردی داریم که بالطبع پیرو برنامه های سازمان مرکزی و مدیریت دانشگاه آزاد استان خواهد بود.

اشکان معصومی افزود: مساله ای که بیش از هر چیز واحد دانشگاهی خورموج به آن نیاز داشته و در دستور کار من نیز قرار دارد، سازماندهی، یکپارچگی و همدلی بین اعضای مجموعه دانشگاه آزاد و مسئولین شهرستان است که امیدوارم بتوانیم در کنار همدیگر به مؤفقیت برسیم.

وی با تاکید بر اینکه به اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه توجه ویژه خواهم داشت و جز با تلاش و پشتکار، مشکلات مالی این دانشگاه حل نخواهد شد، بیان داشت: در حوزه های مختلف برنامه راهبردی داریم که اعتقاد داریم دانشگاه آزاد واحد خورموج پتانسیل بسیار قوی در حوزه ی فرهنگی را دارا می باشد که می توانیم با حمایت دوستان، اتاق فکر توسعه شهرستان دشتی را در واحد خورموج داشته باشیم.

معصومی در اشاره به برنامه های حوزه آموزش دانشگاه خورموج عنوان داشت: برنامه های توسعه رشته های کاربردی به ویژه برای فارغ التحصیلان و تربیت نیروهای فارغ التحصیل کارآمد و متخصص را در دستور کار قرار خواهیم داد تا بتوانیم همسو با نیاز صنعت منطقه، نیرویی با دانش و کارآمد را به بازار کار عرضه نمائیم.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج با بیان اینکه شعارمان دانشگاهی مردمی٬ انقلابی و غیرسیاسی است، خاطرنشان کرد: این حاشیه ها و سیاسی کاری ها حاصلی جز ضربه زدن به رسالت اصلی ما که پژوهش و آموزش است٬ نخواهد داشت٬ بنابراین از همه مسئولین، کارمندان و اعضای هیئت علمی دانشگاه و مسئولین شهرستان دشتی خواهشمندم ما را در راستای تحقق اهدافی که در پیش رو داریم کمک نمایند.

وی اضافه کرد: برای مسائل مالی و فرهنگی دانشگاه آزاد واحد خورموج برنامه های ویژه ای داریم که با استفاده از تجارب رؤسای پیشین دانشگاه پیگیری و اجرا خواهیم نمود. از آنجایی که دانشگاه خورموج در حال حاضر با چالش های مالی ویژه و جدی روبرو بوده و خانواده های زیادی مستقیما روزی خود را از دانشگاه می گیرند، برنامه هایی برای درآمدزایی در پیش خواهیم گرفت و از برنامه ها و همکاری همه دوستان بهره خواهیم برد.

وی توسعه فرهنگی را از جمله رسالت های خود و دانشگاه آزاد برشمرد و تاکید کرد: هم اکنون حدود هزار نفر دانشجو در دانشگاه خورموج مشغول تحصیل بوده و خانواده های زیادی نیز با دانشگاه سر و کار دارند که لازم است اقدامات مؤثری در حوزه فرهنگی صورت گیرد.

لازم به ذکر است در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه آزاد استان بوشهر و امام جمعه خورموج برگزار شد، مسئولینی از نهادهای مختلف از جمله بخشدار مرکزی شهرستان به نمایندگی از فرمانداری دشتی، فرمانده سپاه ناحیه دشتی، نمایندگان مردم در شورای شهر و شهرستان و مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حضور داشته و از زحمات علیرضا چمکوری در زمان تصدی این مسئولیت نیز تقدیر به عمل آمد.

اشکان معصومی از خانواده ای از روستای عربی است که در سال ۱۳۶۲ در شیراز متولد شده است. او که دانشجوی دکترای مهندسی مخابرات است؛ ۹ سال سابقه خدمت در سمت های مختلفی نظیر مدیر پژوهشی، معاونت آموزشی و دانشجویی و مدیرکل دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر را در کارنامه دارد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید