کد خبر:5848
پ
دفتر پیشخوان
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دشتی؛

خدمات‌دهی به مشترکین آب روستایی دشتی در دفاتر پیشخوان

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دشتی از واگذاری خدمات‌دهی به مشترکین آب روستایی دشتی در دفاتر پیشخوان خبر داد.

یه گزارش خورموج نیوز؛ عبدالله خدادادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از واگذاری انشعاب به دفاتر خدماتی پیشخوان دولتی و رونمایی از سامانه ۱۵۲۳ خبر داد و اظهار داشت: خدمات‌دهی به مشترکین آب و فاضلاب روستایی دشتی در دفتر پیشخوان طرف قرارداد آبفار شهرستان دشتی ارائه می‌شود.

 

وی افزود: در راستای اجرای قانون واگذاری خدمات قابل ارائه به بخش خصوصی، با هدف کاهش تصدی گری دولت، کوچک‌سازی بخش‌های دولتی، شفافیت خدمات ارائه شده به مردم، ارتقای بهره‌وری و کاهش مراجعات ارباب رجوع به دستگاه اجرایی این اداره طبق تفاهم نامه صورت گرفته در اول مرداد ماه سال جاری خدمات امور مشترکین خود را واگذار کرده است.

 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دشتی بیان کرد: خدمات مختلفی همچون تعویض و نصب کنتور، صدور قبض المثنی، تشکیل پرونده، فروش انشعابات و جابجایی لوازم اندازه گیری به دفتر پیشخوان واگذار شده است.

 

خدادادی ادامه داد: با راه اندازی سامانه ۱۵۲۳ از این پس این امکان را برای مشترکین آب روستایی شهرستان دشتی فراهم می سازد تا از هر نقطه‌ای از شهرستان به وسیله تلفن ثابت و موبایل با گرفتن سامانه ۱۵۲۳ صورت‌حساب‌های دوره‌ای آب‌بهای خود را پرداخت کنند.

 

وی هدف از راه اندازی این سامانه را ارائه خدمات مطلوب به مشترکین امور آبفار شهرستان اعلام کرد و گفت: از جمله خدمات این سامانه ثبت قرائت کنتور، اطلاعات قبض، اعلام حادثه، اطلاع رسانی، انتقاد، پیشنهادات و شکایات است.

 

خدادادی ادامه داد: جلوگیری از مراجعات غیر ضروری، جلوگیری از اتلاف وقت روستائیان در مراجعه به بانک‌ها، تسریع در ارائه خدمات، اطلاع رسانی و ارائه خدمات متنوع و ارائه همه خدمات به صورت غیر حضوری از مزایای این طرح است.

بیشتر بخوانید
فرماندار: آب شرب برای فضای سبز گناوه استفاده نشود

 

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید