کد خبر:4979
پ
photo_2018-07-05_18-33-40
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی خبر داد؛

حضور کارآموز مرکز فنی و حرفه ای دشتی در هجدهمین المپیاد ملی مهارت

کاشفی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی: نماینده شهرستان دشتی در هجدهمین مسابقات ملی مهارت که از ۲۴ الی ۲۷ تیرماه در استان البرز برگزار می گردد حضور می یابد.

کاشفی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی: نماینده شهرستان دشتی در هجدهمین مسابقات ملی مهارت که از ۲۴ الی ۲۷ تیرماه در استان البرز برگزار می گردد حضور می یابد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/07/photo_2018-07-05_18-33-40.jpg

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز از آمادگی نماینده شهرستان دشتی جهت حضور در هجدهمین مسابقات ملی مهارت که از ۲۴ الی ۲۷ تیرماه سال جاری در مرکز تربیت مربی شهر کرج در استان البرز برگزار می گردد خبر داد و گفت: محمد ریواز کارآموز مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی در حال حاضر جهت آمادگی بیشتر در اردوی کشوری هجدهمین المپیاد ملی مهارت در رشته کنترل صنعتی که در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی در حال برگزاری می باشد به سر می برد.

 

محمدجواد کاشفی با اشاره به اینکه نماینده دشتی جهت حضور در این المپیاد معادل هفت مهارت کامل آموزشی را گذرانده است، تصریح کرد: نماينده شهرستان دشتی در هجدهمين المپياد ملي مهارت از دانش آموزان مدرسه كاردانش سعدی در رشته ابزار دقيق مي باشد که در مركز آموزش فني و حرفه ای شهرستان دشتي و زیر نظر حسن محمدپور آموزش ديده است.

 

وی خاطرنشان کرد: المپیاد ملی مهارت هر ساله از طرف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می گردد، که برنامه ریزی این مسابقات در سال ۱۳۹۶ انجام٬ و منشور آن جهت برگزاری تدوین شده و در اختیار عموم قرار گرفت.

 

کاشفی اهداف برگزاری المپیاد ملی مهارت را ایجاد حس مهارت افزایی و شناسایی نخبگان مهارتی برشمرد و افزود: مسابقات ملی مهارت هر سال در مراحل شهرستانی، استانی و کشوری برگزار شده و رقابت کنندگان در مسابقات ملی مهارت در بازه سنی کمتر از ۲۱ سال می باشند که در حرفه های متفاوت به صورت انفرادی و تیمی به رقابت می پردازند. همچنین مرحله جهانی آن نیز هر دو سال یک بار برگزار می گردد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/07/photo_2018-07-05_18-33-46.jpg

 

وی با بیان اینکه در راستای برگزاری هجدهمین مسابقات ملی مهارت در شهرستان دشتی بیش از ۸۵ نفر در رشته های مختلف به رقابت پرداخته و نفرات برتر به مرحله استانی راه یافتند، افزود: در مرحله استانی در رشته طراحی فضای سبز به صورت تیمی دو نفره محمدجواد آکاژ و محمد جاویدان با همراهی مربی و کارشناس خود محمدجواد کاشفی و در رشته کنترل صنعتی نیز محمد ریواز با همراهی مربی و کارشناس خود حسن محمدپور، همچنین در رشته صنایع چوب نیز حسین حیدری با کسب رتبه نخست استانی به مرحله کشوری راه یافتند.

 

کاشفی ضمن آرزوی مؤفقیت برای تیم اعزامی استان بوشهر، به ویژه تیم شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت در تیرماه سال جاری در مرکز تربیت مربی کرج برگزار خواهد شد که در حال حاضر محمد ریواز زیر نظر مربی خود حسن محمدپور در اردوی آمادگی مرحله ی کشوری رشته کنترل صنعتی می باشد که در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی در حال برگزاری است. ایشان ساکن خورموج و دانش آموز پایه یازدهم رشته ابزار دقیق از مدرسه کاردانش سعدی می باشد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/07/photo_2018-07-05_18-33-36.jpg

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی در پایان تعداد تیم های شرکت کننده از استان بوشهر در این المپیاد را ۱۲ تیم عنوان، و اظهار داشت: در دوره قبل این مسابقات از شهرستان دشتی، احمد غلامی در رشته کنترل صنعتی مؤفق به کسب رتبه سوم کشوری شده و در این دوره نیز از بین چهار شرکت کننده که مؤفق به کسب رتبه نخست استانی شدند، محمد ریواز با مربیگری حسن محمدپور توانست در اردوی آمادگی مرحله ی کشوری هجدهمین المپیاد ملی مهارت حضور یابد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/07/photo_2018-07-05_18-32-53.jpg


 

پایگاه خبری خورموج نیوز
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • مجید ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۳ ق.ظ
    0 0

    با سلام خدمت فعالان فنی ،ارزوی موفقیت وکسب مقام میکنم برای همشهریان عزیزم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید