کد خبر:8358
پ
دکتر بحرانی
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی؛

آغاز به کار ۸ متخصص جدید در بیمارستان زینبیه (س) خورموج

بحرانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی: تعداد هشت متخصص جدید جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی جذب گردید.

بحرانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی: تعداد هشت متخصص جدید جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی جذب گردید.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در گفتگو با خورموج نیوز از اضافه شدن تعداد هشت متخصص جدید به بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج خبر داده و بیان داشت: متخصصین جدید بیمارستان زینبیه (س) در رشته های ارتوپدی، داخلی، زنان و زایمان، بیهوشی، چشم پزشکی و قلب می باشد که در رشته های چشم پزشکی و قلب هر کدام دو متخصص جهت ارائه خدمات تخصصی در این بیمارستان جذب شده است.

 

دکتر اصغر بحرانی از پیگیری های رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان دشتی در این زمینه قدردانی نموده و افزود: در حال حاضر به طور ثابت تعداد ۲۱ متخصص در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج خدمات تخصصی لازم را ارائه می دهند.

 

وی با بیان اینکه متخصصین این بیمارستان به جز ایام تعطیل، تمام طول هفته صبح و عصر فعال هستند، عنوان داشت: تلاش ما به حداقل رساندن نیاز مردم به مراجعه به مراکز درمانی در سایر نقاط استان یا کشور است که امیدواریم با تکمیل کادر درمانی بیمارستان زینبیه (س) این مهم حاصل گردد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی همچنین از آغاز به کار متخصصین چشم پزشکی از بهمن ماه سال جاری در بیمارستان زینبیه (س) خورموج خبر داد و اظهار داشت: متخصص ارتوپدی در بیمارستان زینبیه (س) آغاز به کار نموده و با توجه به آماده سازی بخش ارتوپدی و تهیه لوازم و تجهیزات این بخش، اعمال جراحی ارتوپدی نیز در حال انجام می باشد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید