کد خبر:6630
پ
تنها-راه-برون-رفت-از-همه-مشکلات-بازسازی-اعتماد-ملی-است-خبرگزاری-مهر-اخبار-ایران-و-جهان.jpg
فرمانده سپاه دیر؛

تنها راه برون رفت از همه مشکلات بازسازی اعتماد ملی است

فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیرگفت: تنها راه برون رفت از مشکلات کشور، بازسازی اعتماد ملی است.

فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیرگفت: تنها راه برون رفت از مشکلات کشور، بازسازی اعتماد ملی است.

 

به گزار ش خورموج نیوز به نقل از مهر؛ سرهنگ پاسدار عیسی داوریان ظهر یکشنبه در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان دیر ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، اظهار داشت: مسئولان مشکلات مردم را بشنوند و اگر هم جایی کوتاهی کرده اند از مردم عذر خواهی کنند.

 

داوریان افزود: مردم با ایمان، صبور، آگاه و ولایت مدار ایران اسلامی گوش به فرمان رهبری هستند و  در برابر مشکلات صبوری می کنند و امروز از مسئولان خود انتظار دارند که فرمایشات رهبری را گوش دهند و  با محتکران و مفصدان اقتصادی با قاطعیت برخورد کنند.

 

وی با بیان اینکه، دولت مردان و مسئولان به وعده هایی که به مردم می دهند عمل کنند،گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات کشور، بازسازی اعتماد ملی است.

 

فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر، اتحاد سه قوه را از خواسته های مردم، برشمرد و تاکید کرد: مسئولان باید خود را خادم مردم و در عمل نیز ثابت کنند که پای خواسته های آنها خواهند بود.

 

سرهنگ داوریان، شناسایی انبارهای کالاهای احتکار شده را یکی از ماموریت های سازمان بسیج مستضعفین برشمرد و تصریح کزد: در این راستا یکی از انبارهای بزرگ کالاهای احتکار شده در شهرستان دیر شناسایی و اقدامات قانونی نیز در این رابطه صورت گرفته است.

 

داوریان، آزادگان سرافراز را نماد حماسه، صبر و استقامت در جمهوری اسلامی ایران برشمرد و تاکید کرد: آزادگان با صبر و استقامت خود در زمان اسارت و بعد از اسارت، ملت ایران را سربلند و اسلام واقعی را به تمام دنیا صادر کردند و امروز همه مسئولان موظفند تا به مشکلات این قشر از جامعه رسیدگی کنند.

بیشتر بخوانید
پایش مستمر تمامی داروخانه‌های فعال در شهرستان دیر

 

جانشین فرماندهی ناحیه سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر، نیز در این آیین گفت: پایداری این انقلاب مرهون استقامت و پایداری زینب گونه شهدا و آزادگان است.

 

سید علی حسینی اظهار داشت: تکریم و تجلیل از آزادگان کمترین کاری است که می توانیم برای این عزیزان داشته باشیم.

 

در پایان این مراسم با حضور فرماندهی سپاه سیدالشهدا دیر، جمعی از آزادگان و دو خانواده شهید آزاده، تجلیل شدند.

 

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید