کد خبر:4023
پ
روز شهردار
در نشست شورای شهر خورموج صورت گرفت؛

تقدیر شورای اسلامی شهر خورموج از احمد شیخیانی شهردار خورموج

در نشست شورای اسلامی شهر خورموج که با حضور شهردار شهر خورموج و چهار نفر از اعضای شورای اسلامی شهر خورموج برگزار گردید، از زحمات احمد شیخیانی، شهردار شهر خورموج تقدیر به عمل آمد.

در نشست شورای اسلامی شهر خورموج که با حضور شهردار شهر خورموج و چهار نفر از اعضای شورای اسلامی شهر خورموج برگزار گردید، از زحمات احمد شیخیانی، شهردار شهر خورموج تقدیر به عمل آمد.

در نشست شورای اسلامی شهر خورموج که احمد شیخیانی شهردار خورموج و چهار نفر از اعضای شورای اسلامی شهر خورموج، متشکل از عبدالمهدی نصیری ریاست شورا، رضا رضایی نائب رئیس و قاسم هزیمتیان و مهدی بازیار اعضای شورا و رحیمی مسئول خدمات شهری شهرداری خورموج حضور داشتند، وسط شورای شهر و شورای شهرستان دشتی به مناسبت روز شهردار از زحمات احمد شیخیانی، شهردار شهر خورموج تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای نشست عبدالمهدی نصیری ریاست شورای اسلامی شهر خورموج به حضور و فعالیت های رحیمی، مسئول خدمات شهری شهرداری خورموج اشاره و اظهار داشت: مسئول خدمات شهری شهرداری خورموج، یکصد و ۶۰ نیرو را ساماندهی می کنند که تعداد ۴۳ نفر در حوزه فضای سبز فعال بوده و مساحت ۳۸ هزار مترمربع فضای را پوشش می دهند که شامل ۲۱ پارک می شود. همچنین در آستانه عید نوروز معادل ۳۰ کیلومتر بلوار رنگ آمیزی شده و ۴۷ هزار بوته ی گل در میادین و فضاهای سبز شهر خورموج کاشته شده است. علاوه بر آن روزانه ۴۰ تن زباله توسط واحد خدمات شهری شهرداری خورموج در سطح شهر جمع آوری می گردد.

عبدالمهدی نصیری به دیگر خدمات شهرداری شهر خورموج در آستانه عید نوروز اشاره و افزود: چاپ کتاب «شهر خورشید» اثر محمدرضا بیگناه که ویژه کودکان است و در قالب شعر به معرفی شهر خورموج می پردازد و برگزاری جشنواره نوروزی که با همت شورا و شهردار مصوب گردید و شهرداری بار مالی آن را به عهده گرفته یک اتفاق فرهنگی است که برای اولین بار در شهر خورموج انجام می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر خورموج اضافه کرد: سالروز شهادت شهردار شهید سردار مهدی باکری و روز شهردار بهانه ای شد تا بر حسب وظیفه عرض خداقوت و تقدیری از زحمات شهردار محترم شهر خورموج داشته باشیم.

در ادامه قاسم هزیمتیان، عضو شورای اسلامی شهر خورموج به افتخارات و مؤفقیت های کسب شده توسط شهردار خورموج اشاره و تصریح کرد: احمد شیخیانی، شهردار خورموج از بین ۳۸ نفر از شهرداران استان بوشهر در شورای همیاری انتخاب شدند، همچنین ایشان به عنوان یکی از چهار عضو شورای مرکزی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب در سطح کشور می باشند.

بیشتر بخوانید
افتتاح بیش از ۶۷ هزار مترمربع آسفالت معابر شهر خورموج

هزیمتیان با بیان اینکه شهردار خورموج با اقدامات ارزنده توانسته رضایت مردم را جلب نموده و نام شهر خورموج را بالا ببرد، از مجموعه شهرداری و به ویژه شهردار خورموج تشکر و قدردانی کرده و خداقوت گفت.

در پایان شهردار شهر خورموج با بیان اینکه از نصیری، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر خورموج تشکر می کنم که با تعامل و پشتیبانی به من روحیه دادند تا بتوانم گام های بلندی را در جهت خدمت به مردم بردارم، اظهار داشت: من قدردان همراهی و پشتیبانی اعضای شورای شهر بوده و هستم و خدا را شاکر می باشم.

احمد شیخیانی افزود: طی دو ماه اخیر٬ در آستانه عید نوروز تمام نیروهای خدوم شهرداری بسیج شدند، که من هم در کنارشان تمام تلاشم را انجام می دهم تا کارها سریع تر انجام شده و رضایت مردم و شورا به عنوان نماینده مردم را داشته باشیم و نگاه مثبتی که مردم شهر خورموج به ما دارند٬ همچنان تداوم داشته باشد.

وی همچنین به تلاش های صورت گرفته توسط شهرداری جهت برگزاری هر چه بهتر جشنواره نوروزی خورموج اشاره و اضافه کرد: همدلی و اتحاد در شورا و شهرداری خورموج نتیجه داده و چنین تلاش و همدلی در شهرهای دیگر نیست، به گونه ای که در حال حاضر در سطح استان نیز چنین نیرو و انرژی وجود ندارد.

شهردار شهر خورموج پیگیری برخی مسائل شهر توسط اعضای شورا را کمک و ظرفیت مثبت و مورد استقبال شهرداری دانست و اضافه کرد: در شهرداری خورموج فشار کاری که بر کارکنان، کارگران و معاونان داریم فقط بخاطر ارائه خدمات به مردم و انتظاراتی است که همشهریان از ما دارند.

در پایان نشست شورای اسلامی شهر خورموج که با حضور شهردار خورموج، رئیس٬ نائب رئیس و اعضای شورای شهر خورموج، رئیس شورای شهرستان دشتی، مسئول خدمات شهری شهرداری خورموج و تعدادی از اصحاب رسانه خورموج برگزار گردید، بازیار رئیس شورای شهرستان نیز سخنانی را ایراد نموده و به مناسبت روز شهردار توسط شورای شهر خورموج و شورای شهرستان دشتی از زحمات احمد شیخیانی، شهردار شهر خورموج تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید