کد خبر:7337
پ
لایروبی اسکله لاور
با حضور استاندار بوشهر صورت گرفت؛

بهره برداری از لایروبی اسکله لاور ساحلی در دشتی

در پنجمین روز از هفته دولت پروژه لایروبی اسکله صیادی لاور ساحلی با حضور گراوند، استاندار بوشهر به بهره برداری رسید.

در پنجمین روز از هفته دولت پروژه لایروبی اسکله صیادی لاور ساحلی با حضور گراوند، استاندار بوشهر به بهره برداری رسید.

 

فرماندار شهرستان دشتی در حاشیه برگزاری مراسم آغاز بهره برداری از پروژه لایروبی اسکله صیادی لاور ساحلی که با حضور استاندار بوشهر صورت گرفت، اظهار داشت: پروژه لایروبی اسکله صیادی لاور ساحلی با سرمایه‌گذاری ۶۵ میلیارد ریال انجام شده و در پنجمین روز از هفته دولت تعداد پنج پروژه عمرانی با اعتبار سیصد و ۹۰ میلیارد ریال و با حضور استاندار بوشهر در سطح شهرستان دشتی عملیات اجرایی آن ها آغاز و یا مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/08/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C.jpg

 

عبدالله نادری افزود: این پروژه ها شامل لایروبی اسکله لاور ساحلی، آبیاری تحت فشار، گلخانه، آبرسانی به روستاها و بازسازی و مرمت قلعه محمدخان دشتی می باشد.

 

وی با بیان اینکه در هفته دولت امسال، با توجه به افزایش تعداد پروژه ها به طور کلی به مبلغ ۵۲۰ میلیارد ریال پروژه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شده، خاطرنشان کرد: تعداد یکصد و ۵۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی نیز طی این هفته در سطح شهرستان برگزار می شود که برپایی میز خدمت در مصلای نماز جمعه و مساجد شهرها از مهم ترین برنامه ها در سطح شهرستان می توان برشمرد.

 

نادری اضافه نمود: دولت تدبیر و امید در این شرایط سخت کارها و اقدامات ارزشمندی انجام داده که لایروبی بندر لاور ساحلی به عنوان یکی از مطالبات به حق مردم٬ علی رغم همه مشکلات تحقق پیدا کرد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/08/%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%84%D9%87-%D9%84%D8%A7%D9%88%D8%B1.jpg

 

مدیرکل شیلات استان بوشهر نیز بیان داشت: اسکله لاور ساحلی دارای تعداد ۶۰ قایق و یک لنج صیادی است که مابقی شناورها به سبب نبود اسکله مجهز به دیگر بنادر مهاجرت کرده‌اند.

بیشتر بخوانید
رتبه سوم دشتی در جذب اعتبارات سال ۹۷ استان بوشهر/ اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار ویژه خبرنگاران دشتی

 

عباسعلی زنده‌بودی به وجود تعداد ۴۰ شناور سفاری در بندر لاور ساحلی دشتی اشاره، و اضافه کرد: در اسکله بندر لاور دشتی در فاز نخست با اعتبار ۹۵ میلیارد ریال موج شکن ساخته شده است.

 

مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به اینکه در فاز دوم این پروژه عملیات لایروبی در حوضچه انجام شده٬ تصریح نمود: این پروژه با سرمایه‌گذاری ۶۵ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، همچنین در فاز سوم، ساخت اسکله و ساختمان‌های جانبی مورد توجه است که در آینده اجرا خواهد شد.

پایگاه خبری خورموج نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید